Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Vectra C Caravan, Toyota...

Opel Vectra C Caravan, Toyota Avensis vagy VW Passat? Mindenképpen kombi érdekelne. Melyiket érdemes megvenni és miért? Ha nem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Benzin vagy diesel?
2010. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ezek közül nekem Opel leginkább, a Toyota nagyon semmilyen, és 1.8-as benzinmotorral.
2010. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A mostani Avensis elég szar, a Passat se túl jó, viszont a Vectra caravan jó, jó kis dízellel
2010. júl. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mindegy, hogy benzin vagy diesel. Én az Opel felé hajlok, mert a mostani is egy Vectra, igaz 16 éves, még a strapabíró széria. Nem tudom, hogy a mostaniak is ilyen jók-e, többen mondták, hogy vannak gondok vele.
2010. júl. 14. 18:43
 5/12 anonim ***** válasza:

Ismerősöméknek van 1.9 dízel.

Jó nagy autó, nem voltak vele eddig gondok, bár még nem régóta van náluk

2010. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Érdekes, én úgy hallottam, hogy pont a régiekkel voltak gondok. Bár mamámék 21 éves 1.6-os Vectrája 210 000-kmel még hibátlan.

Amúgy annyit mondanék el az új Vectráról, hogy 3 ember ellenőrzi őket amikor legurulnak a szalagról, nehogy valami baja legyen később.

2010. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

És én még mindig az 1.8-ast mondanám, mert az 1.6 igazából kicsi egy ekkora kasztnihoz, az 1.8 azonban már 140 ló, a dieselektől meg félek. Főleg, hogy a Vectrát gyakran vették cégautónak. Meg rosszak a tapasztalataim is a diesel autókkal. Teszt az újabb Vectrákról:

[link]

2010. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, várom azok válaszát is, akik használják a C Vectrát.
2010. júl. 14. 23:37
 9/12 anonim ***** válasza:

Aludtam rá egyet, és mostmár határozottan mondom, hogy vedd meg a Vectrát! Ezek közül talán a legjobb, és mivel neked is tetszik ezért egyenes úton jön az, hogy örülni fogsz neki.

Német autó, ráadásul új ezért elég valószínű, hogy nem fog elromlani. Ráadásul ahogy mondtam is 3 ember ellenőrizte őket, mikor lejöttek a futószalagról.

2010. júl. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
vectra c gts szerintem ezt érdemes. vannak tesztek is erről a típusról ezeket érdemes elolvasni
2012. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!