Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fényezési probléma megoldása?...

Fényezési probléma megoldása? Rücsi, folyékony gumi spray?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Adott egy gyári fekete autó, ami Pinty Plus matt fekete spray festékkel házilag át lett fújva.

A színe még nem is lenne rossz, tartós is a festés, csak sajnos foltos. Már így került hozzám az autó, egyébként imádom, szeretem.

Mit tudok vele tenni, hogy egyenletes legyen a festés?

Fényezőhöz nem tudok elmenni, sajnos nem engedhetem meg magamnak. Viszont helyem, időm és kedvem lenne arra, hogy valamit kezdjek vele.

Gondoltam, hogy rücsivel átfújom az egészet, esetleg ezzel a folyékony gumi sprayvel. Próbáltam leszedni a matt fújást róla, sajnos sérül az alatta lévő metál gyári festés is.


Mit tudok tenni az egyenletes festés érdekében? Tudom, hogy nem lesz olyan mint a gyári, nem is akarom mert úgyis az utcán állok vele, meghúzzák, lesz@rják az emberek más tulajdonát. Csak javítani szeretnék a helyzeten.



2019. szept. 5. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a matt festéket nem igazán lehet javitani.

Max veszel flakonos matt fekete festéket és at fújod a hibás karosszéria elemeket.

Én előtte egy nagyon nagyon finom csiszolóval át mennék a fújás előtt.

2019. szept. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Nagy felületet nehéz spray el fújni úgy hogy ne legyen foltos

Sajnos a kicsivel is ez a helyzet.

A gumi sprayt nem ismerem

Nem biztos hogy sokkal jobb lesz, de Te döntsd el hogy megéri e neked a próbálkozás

2019. szept. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!