Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri megvenni, ezt az autót?

Megéri megvenni, ezt az autót?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 13. 13:16
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

2 millióért még ez is jobb!

[link]

2010. júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Tényleg jobb az a golf. Dupla annyi km van benne, és öregebb 2 évvel. Baromira megéri...
2010. júl. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
32%

69% 14:01

Na figyelj ide kisfiú!

Miért is gyűlölöd a fajtámat? Hány éves vagy 20? Apádnak mondd már, hogy tanítson egy kis tiszteletre, ha azt se tudod kivel beszélsz. Nem vagyok a kis pajtásod, hogy így pofázzál nekem. Kinek képzeled te magad? Nagyképű beképzelt paraszt vagy!

2010. júl. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Igen, de az autó, és 2 év alatt nem történt nagy változás az autógyártás terén.


Egyébként meg a "fajtáddal" arra céloztam, akik mindig mondják itt fűnek-fának, hogy jajj BMW-t aztán soha, mert ilyen meg olyan drága, aztán soha nem volt nekik..

Honnan tudnák..

És nem 20 éves vagyok és nem apám autójával feszülök..

2010. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
32%
Vagy, vagy 22 éves, és legyökerezel?! Utána fogjam be a pofámat, és még gyűlölöd a fajtámat. Ez kb. úgy hangzott, mint bizonyos etnikumiak szokták mondani a magyar emberekre. Te is közéjük tartozol?! Apád lehetnék, persze anonimként be mersz szólni. Egy olyan kérdésbe irkálsz be hülyeségeket, ahol szóba nem került a BMW-d, még ha E30-as is, meg 6 litert eszik. Gondolod nem láttam még, hogy mindenhova ezt irogatod? Hogy jössz te ahhoz, hogy valakit, akinek más a véleménye, leugatsz, hogy fogja be a pofáját. Milyen ember vagy te? Felsőbbrendű? Persze, lehet javítani, két sorral arrébb, hogy én nem úgy gondoltam. Nagyképű paraszt vagy öcsém, az a helyzet. Lehet neked BMW-d, akkor is paraszt maradsz. Ennyi, nem kel reagálni, én se fogok.
2010. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
**kell
2010. júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
0%

"Tényleg jobb az a golf. Dupla annyi km van benne, és öregebb 2 évvel. Baromira megéri..."

Csak tudod, ez AUTÓ! Nem véletlenül kerül még 2 évvel idősebben is ennyibe. És elmondom, hogy a 97 000 km azt jelenti, hogy még 200 000 km-en keresztül minimum nem lehet semmi baja.

2010. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Nem vagyok sem cigány, sem pedig 22 éves, és nem hordok bő gatyát :DD

Na jó akkor komolyra fordítva:

Nem vagyok az a típus, aki eltűnik egy hozzászólása után, ha már ennyire ismered a válaszaimat, gondolom erre rájöttél :)

A "fajtáddal" még mindig arra gondoltam, hogy a BMW utálók, akiknek közük nincs a BMW-hez..

Ha te ezt nem bírod felfogni, és ezzel azt hiszed, hogy cigány vagyok, vagy hogy lecigányoztalak, akkor nagyon sajnállak.

Milyen jogon merlek leugatni?

És te milyen jogon írogatsz hülyeségeket és alaptalan dolgokat a BMW-ről..

Ezt még lehetne ragozni.


____

Kérdésre:

Kérdező, nehogy azt az SX4-et vedd.

Inkább azt a Golfot, vagy a BMW-t, vagy a Seatot, bármelyikkel jobban jársz

2010. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Ha nem külön igényed az autómata váltó, akkor felesleges hibaforrás.
2010. júl. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Nekem Fiatom van, nézz utána, de 2 milka körül kapsz 1-2 éves Grande Puntot vagy esetleg Bravót, nagyon jó autók, és nagyon biztonságosak, ráadásul kisfogyasztás és nagyon jól mennek. Az egy régi tévhit, hogy szarok az olasz verdák. Szerintem sokkal jobban jársz egy Fiattal.
2010. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!