Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Abban mi az igazság, hogy a...

Abban mi az igazság, hogy a rendőr lakott területen belül 3 percen át üldözhet?

Figyelt kérdés
Egy motoros
2010. júl. 13. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő indokkal le is lőhet. Amerikában...
2010. júl. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem állsz meg neki, miért ne mehetne utánad?
2010. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Okos sün belátja, hogy egy autóval úgysem ér utól, de hívhat segítséget.
2010. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ebben semmi igazság sincs.
2010. júl. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennek semmi valóságalapja nincsen. Nincsen korlát, hogy meddig üldözhet. Ha meg akar állítani, akkor meg is fog. Kerüljön ez "bármibe".
2010. júl. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Motorost városban úgy se fog felkapni, ezért vannak a kollégái hogy lezárják elötted az utat
2010. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Butaság... akármeddig üldözhet...

Évekkel ezelött kis p*csös korunkban itt mindenkinek volt 1 simsonja... és éjjelenként motorozás... mindig volt vki aki kihívta a rendőröket... akik persze üldöztek... engem sosem üldöztek 3 percnél tovább... első fökldesút, v sorompós út, ahozáv ők nem tudnak bemenni és kész emg van oldva:)

Viszont egy szerencsétlen béna gyereket 3-4 kmen keresztül kergettek...:D ami sokkal több volt mint 3 perc... Mindig hallgattam az autószerelő ismerősömtől "h nab.... már emgint mit csináltál? a rendőrök kérdezték h ismerek-e egy ...színű és ... színűsisakos simsonost, mert már nagyon pikkelnek rá h mindig meglóg"

Mostmár benőtt a fejem lágya... 19 évesen már nem vagyok kezdőjogsis A1-re sem... motorozok ugyanugy (ugyanazzal a motorral IS) Legtöbbször azonban 125/50-essel... legyen vmi izgi is :)

2010. júl. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jaj, de h*lye vagyok... a lényeget le se írtam... az egyik menekülő elesett, elfutott a motorját szétkapták a sünök... az egyik fórumon ahol ott volt vmi rendőrtiszt a kedves édesanya nagyhangon ordítozott h h csinálhatnak ilyet... és elmondta nekik, h indokolt esetben rá is lőhetnek, fel is lökhetik őt, úgyh örüljön h csak ennyi volt:)
2010. júl. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Baromság... Az első adandó alkalommal leborítanak a motorról... Ha egy kanyarban olyan sebességgel mész, hogy még ,,biztonságosan" el tudsz esel és nem lesz komoly bajod, akkor simán megcsinálják. Ha nem, akkor jön a szöges útzár, terminátor és a rendőrség egyéb szépségei. Ha minden áron menekülni akarsz és netalántán falu helyen laksz, akkor földúton kevésbé tudnak utánad menni. De ott is figyelni kell, hogy a lehető leghamarabb úton eltűnj a szemük elől vagy csak menj más felé... figyelni fognak és ha tudnak eléd mennek ezért érdemes egy kicsit összezavarni őket. A legtöbbjük annyira buta, primitív bunkó, hogy azt elmondani nem lehet. Nem hiába mentek rendőrnek. Ha már valódi feladatukat, a polgárok védelmét nem tudják teljesíteni, akkor szopatják a népet, ahol tudják. Jó tanácsként annyit, hogy bukósisak mindig legyen rajtad. Egyrészt mert ha elesel, akkor lehet, hogy nem maradsz ott, ha van rajtad. Másrészt a motoroson azt szúrják ki először. Engem annó azért állítottak meg mert nem volt rajtam sisak. Ha lett volna lazán elkerülhettem volna 1 év eltiltást.
2010. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

:D

Én sem szeretem a sünöket, de azért annyiban megvédem őket, h ha letérsz a földútra, az nekik tök ismeretlen terep... te lehet h elm ész ott napi 5x és tudod h mire kell figgyelni hol van gödör, hova visz az az út stb... ők lemennek a földútra elég nagy rizikó nekik, tönkreteszika kocsit, eltévednek enm tudnak megfordulni, elakadnak stb... Főleg, ha összetörik az autót majd megkérdezik tőlük bent h na és mit kerestetek a földúton? akkor meg ciki, hogy egy babáttást kergettek:D

Egyébként asszema debreceni üldözésről is van videó a www.policecars.hu v .com-on ami azért nem 3 perc volt:)

2010. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!