Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » APRILIA SR 50 vs. Malaguti...

APRILIA SR 50 vs. Malaguti F12 Phantom?

Figyelt kérdés

Volt már ilyen kérdés,tudom, és végig is olvastam szinte mindet a témakörben de ez most konkrét:

[link]

[link]

A héten vásárlássá is fajulna a dolog, ezért fontos lenne a komment.

Előre köszi!


2010. júl. 12. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Hölgy tulajdonostól autó/motor az félelmetes.

Kihagyott olajcserék, lötyögő alkatrészek..

Csak a külcsíny a fontos.


Viszont ez a szériás SR50 egy nagy szar... Szóval szerintem F12-t vegyél, csak másikat :)

2010. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a Malagutit venném meg, mert az SR-en már van 70-es henger, nekem is volt 70-es motorom és csak gond volt vele, mert nehezen indult stb. Ahhoz már kell egy olyan kipufogó, karburátor, ami ellátja azt a hengert. A Malagutin látszik, hogy nagyon egyben van, a gumik is jók de az SR-en az első szerintem cserés. Ha egy motoron tuning van, akkor arra mindig lehet költeni, persze az is számít, hogy neked mire kell. Ha egy megbízható robogó kell akkor a Malaguti a jó választás.
2010. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, vizzel vagy nélküle?

És reálisak ezek az árak?

2010. júl. 12. 14:49
 4/9 A kérdező kommentje:

Az F12 már 115-ért elhozható, de a futásteljesítmény igen valószínűtlen a kora okán.

De ha mégis, akkor mikor lehet majd aktuális egy motorgenerál kb?

Csak szolidan hajtanám!

2010. júl. 12. 14:53
 5/9 anonim ***** válasza:
A két robinak amúgy azonos blokkja van, Minarelli hosszú fekvő. És mindkettő olaszba készült :( Malaguti F12esem volt, világítása nulla, és 3szor hagyott cserben messze a házunktól, marha szar volt hazajutni tolva. El is adtam, visszatértem japánra annak semmi gondja.
2010. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amelyik neked kivűlről jobban tetszik ,mert mindkettőbe ugyanaz a motor van (minarelli) (ja és léghűtésest vegyél)Én inkább aprilliát vennék mert ismertebb és jobban is van hozzá alkatrész.A Malaguti is régi márka de nem olyan közismert ezért az üzletek nem is nagyon forgalmazzák az alkatrészeit.
2010. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

17:13

Köszi a választ!

Okkal drágábbak az SR-ek?

2010. júl. 12. 17:23
 8/9 anonim ***** válasza:

A malaguti jobb de ez sztem kicsit drága.

max 115-120-at ér. A blokkjuk ugyan az de a 70-es apriliát felejtsd el, lehet hogy gyári főtengelyre rakták rá a 70-es hengert és már tönkreb@szta.

Nekem malám van közel 11.000km-rel de sztem vissza lett pörgetve de nem érdekel mert tökéletes állapotban van.

A robogók km órájának soha se higgy, mert úgy pörgetik ahogy akarják.

2010. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

OFF:

A Simsonom 2100 km-re lett visszapörgetve, de valóságban már az 50 ezret tapossa :D

2010. júl. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!