Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Malaguti F12 Phantom vagy...

Malaguti F12 Phantom vagy Yamaha Aerox?

Figyelt kérdés

Vélemények? Fogyasztás? 70-est vagy gyárit?

(akinek már volt vmelyik közül, az írja ki, legyen szíves)


2011. márc. 23. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
ha vízhűtéses az f12 akk tök8, mert ugyanaz a blokk van bennük(fekvő vizes mina). Inkább gyárit és ha akarod később tuningold, mert legalább tudod h miket raksz bele.
2011. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

és hogyha léghűtéses?

sok szart hallottam már a vizes f12-kről..

2011. márc. 23. 22:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig legjobb blokk a fekvő vizes mina, tény h karban kell tartani a vízpumpát időnként, de a legjobban tuningolható szerkezet. Ha nem jön be akk Aeroxon se gondolkozz, mert abban is ugyanez a blokk van.
2011. márc. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Yamaha Aeroxot vegyél, sokkal szebb, megbízhatóbb.(hiába azonos blokk) És világítása is jó, míg F12nek gyakorlatilag nulla este a fénye. F12nek 12" a kereke, Aeroxnak 13"
2011. márc. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy én is gondolkoztam, hogy aerox vagy f12. F12 mellett öntöttem,mivel jóval olcsóbb volt. Utáltam, mindig baja volt, meg gagyi az egész, lámpája nulla. Örültem, hogy megszabadultam tőle. Most meg hétvégén veszem meg az aeroxot.
2011. márc. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az F12 lényegesen olcsóbb. Igaz hogy a világítása nem a legjobb.

Nekem léghűtéses van és nekem megfelel, nem kell hűtővíz bele, nem csöpög.

70-est ne vegyél mert a tuningolt robogók gagyik és nagyon szervízigényesek, bármikor otthagyhat az úton.

Az 50-esek megbízhatóak.

2011. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én F12-t vettem és megvagyok vele elégedve, a motor ugyan az szóval ugyan a teljesítmény amelyik jobban tetszik azt vedd meg.:D
2011. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!