Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Focusom miért csinállhatja...

Focusom miért csinállhatja ezt? Hogyan lehetne orvolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt akarom kérdezni, hogy 2000 évjáratú focusomba okozhatja-e azt a problémát az üzemanyagnyomás szabályzó szelep, hogy menetközben leáll, a motor mintha elfogyna a benzin? Rátankolok egy darabig jó, de aztán megint csinálja, de ha várok egy kicsit pár percet, akkor is jó egy darabig. Alapjáraton is csinálja, de ott nem annyira vészesen. Mikor beindítom, akkor egy darabig megy, de fulladozva nem tudom 2500 fölé forgatni a motort, mert le esik, fordulat stb. Gázt benyomom akkor is csak a szelepek bőgnek le. Szüret kicseréltem. Fordba nem tudták megmondani mi lehet a probléma. Meg nem is mindig csinálja valamikor több száz kilométerig semmi valamikor 100 méterenként tele tanknál is. Szervizbe azt mondák lehet ac de nem biztos, felsoroltak pár dolgot de konkértan nem tudják.


Válaszokat köszönöm sokat segítene!


2010. júl. 12. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
ac pumpa lesz! a legjobb ha kicseréled.
2010. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
AC lesz, vagy üzemanyag szűrő... bár az évjárat alapján nem gondolnám, hogy szűrő... AC pumpa...
2010. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
legutobb csöpögött az olaj is belöle a kipufogora mikro ezt csinállta most tetem vele pár kört nem folyik semi sehol és jol megy.... kérdés továbbra is fent áll....
2010. júl. 19. 19:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Továbbra is üzemanyagnyomásmérőt kell kötni a rendszerbe is figyelni , leesik e a nyomás mikor megáll.

Másként ez nem fog menni, de már leírtam neked egyszer ha jól emlékszem...

2010. júl. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem az üzemanyagszivattyú visszafolyócsöve "szuszog" valahol..nekem anno ugyanez volt a Sierrámmal,majdnem egy hónapig minden nap lebontottunk és teszteltünk valamit mire rájöttünk..és teljesen véletlenül!A legjobb,ha megnézed úgy,hogy lekötöd a tankról a szivattyút,és egy üvegből szívatod a benyót..ha így megy,akkor lehet szimpla dugulás is a tank kiömlőjénél..ha ez nem akkor haladj tova!
2010. júl. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! lamdaszonda esetleg? lehet baj vagy katalizátor?
2010. júl. 20. 20:44

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!