Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek van az autótokon 1-2...

Nektek van az autótokon 1-2 kisebb karc, gólt vagy kavicsfelverődés miatti esztétikai hiba? Mennyire zavar? Mindig ki szoktátok javíttatni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 27. 18:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Elkeserit, ha megyek a városban, nézem a kocsikat és eddig egyetlenegy et se láttam, amin még csak egy mikrokarclenne, az enyémen meg vannak foltok...
2019. júl. 27. 19:12
 2/6 anonim ***** válasza:

Na várj! A folt és a kavicsfelverődés két külön dolog!


Nekem 150 ezer van benne és már van 3 - 4 apró kavics felverődés illetve 2 hajszál karc

2019. júl. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Karcok szoktak lenni. Mikor visszük évente szervízbe a márkakereskedésbe, akkor jelzem, hogy hol vannak karcok (ha vannak), és általában olyan 4-5E forintnyi összegért el szokták tüntetni. Egy autót nem lehet újkori állapotban tartani. Nem kell neked hanyagnak lenned, elég ha részt veszel a forgalomban. Meghúzzák, az előtted lévő felkúr kavicsot neked, neki tolják a bevásárló kocsit, melletted lévő a tesco parkolóban rád nyitja az ajtót stb stb.
2019. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig vitrinben tartom állandó hőmérsékleten és páratartalomban, de amikor el kell vinnem az éves szervizre vagy műszakira, akkor mindig kicsit borult, felhős időben teszem, hogy az erős UV sugárzás ne tegyen kárt a fényezésben.
2019. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyik auton van egy kisebb horpadas az egyik hatso ajtonal, igy lett veve. Kerul nehany karc is. Masikon szerencsere inkabb csak karcnyomok, de azok szep szammal. Zavarni pillanatnyilag neha zavarnak, de azutan belegondolok, hogy ezek hasznalati eszkozok, nem disztargyak, szoval hamar elmulik. Nem szokatam kijavittatni.
2019. júl. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

800 euros mercimen van boven.fenyezese nagyon csunya,ertsd tiszta karc,kuszobon jo adag feluleti rozsda.lokharitok,tukrok korbe huzkodva,nyomkodva.

Zavar nagyon.cserebe a belter mintha uj lenne,muszakilag kifogastalan minden teren,es a kuszob feluleten kivul sehol nem rohad.

Valoszinu,hogy par ev alatt szepen rendbe rakom a karosszeriat,es kap egy OT vizsgat.

2019. júl. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!