Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 40es nők, valaki szeretne...

40es nők, valaki szeretne ismerkedni egy 20 éves férfivel?

Figyelt kérdés

okt. 18. 18:30
1 2
 11/13 anonim válasza:
#10 Dehogy, nekünk nőknek is megvannak a preferenciáink. Közeledek lassan én is a 40-hez, de el nem tudom képzelni, hogy egy huszonévessel jöjjek össze. Mintha egy gyermekkel d.gnék már bocsánat. :D Mindig az idősebb férfiakat szerettem (nem, nem vagyok aranyásó), mindig olyan 10+ évvel idősebb férfiakba szeretek bele.
okt. 20. 06:49
 12/13 anonim válasza:

#11

Ez a te saját preferenciád. Én 35 vagyok, párom pedig 27 éves. Nem érzem, hogy egy "gyerekkel d.nék" Sosem kerestem tudatosan a nálam fiatalabb pasikat, de eddig mindig úgy alakult, hogy nálam fiatalabb volt a párom, a 10+ évvel idősebb férfiak nem jönnek be.

okt. 20. 08:14
 13/13 anonim válasza:

#12 "Ez a te saját preferenciád."


Így van, nem is írtam mást. Nekem a huszonéves olyan, neked meg lehet, hogy akikkel én jönnék/jövök össze, lenne olyan, mintha az apáddal. Ez van. :) Egyikkel sincs semmi gond.

okt. 20. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!