Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 40es nők, valaki szeretne...

40es nők, valaki szeretne ismerkedni egy 20 éves férfivel?

Figyelt kérdés

okt. 18. 18:30
1 2
 1/13 anonim válasza:
Férfi aranyásó
okt. 18. 19:31
 2/13 anonim válasza:
merre laksz?
okt. 18. 20:30
 3/13 Barnabas333 válasza:
Szerintem nem aranyásó, csak nem jut nőhöz...
okt. 18. 21:20
 4/13 anonim válasza:
#1, #3: elég sok az anyakomplexusos pasi, vagy az olyan, aki szimplán csak érettebb nőre vágyik, aki a korosztályát túl gyerekesnek találja saját magához. Nem kell ebbe többet belegondolni vagy aranyásóságot feltételezni. Ez ugyanígy van a nőknél is, ott sem mindenki aranyásó, aki idősebb férfival jön össze.
okt. 18. 21:36
 5/13 anonim válasza:
Semmi baj nincs ilyenekkel. Mindenkinek van joga arra hogy egyedi preferenciája legyen.
okt. 18. 21:39
 6/13 anonim válasza:
Sőt, örülhetnek a nők, hogy ennyi idősen kellenek egy fiatalabb férfinak, annak ellenére hogy már bőven elment fölöttük az idő.
okt. 18. 21:40
 7/13 anonim válasza:
#6: ez jogos ám!!!
okt. 18. 21:41
 8/13 anonim válasza:
Nekem van. Bár én 30-as vagyok.
okt. 19. 19:25
 9/13 anonim válasza:
#7 Annyira nem jogos, hiszen miért ne kellenének? Egy negyvenes nő (főleg, ha nincs gyereke) már rengeteg olyan előnyös tulajdonsággal rendelkezhet, amivel egy 18-20 éves még nem. Tudás, stabilitás, érettség, egzisztencia, érzelmi- és anyagi biztonság, kiforrottság, szexuális tudatosság, tapasztalat... Szerintem minden korosztálynak megvannak az előnyei és hátrányai és nem gondolom elítélendőnek, ha valaki 20 évesként arra vágyik, amit egy 40 éves tud nyújtani neki.
okt. 19. 20:34
 10/13 Barnabas333 válasza:
9es ezzel csak az s baj, hogy így sok negyvenes nő fiatalt választ, a korabeli férfiak meg mennek a lecsóba, mert a fiatal nőknek öregek és a korabeli nők nagy része meg fiatalra fog vágyni. Tehát kicsit azért elítélendő, mert felborul az egyensúly...
okt. 20. 06:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!