Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lettetek már túl úgy valakin...

Lettetek már túl úgy valakin hogy megismerkedtetek valaki mással és ő el tudta feledtetni veletek az előző párotokat?

Figyelt kérdés

tegnap 09:32
 1/9 anonim válasza:
Ritka az ilyen. Ismerkedtem mar de feledtetni ahogy kellene nem tudta. Viszont segitett atveszelni azt az idoszakot, nem roskadtam magamba (elhagyott a srac valaki masert szoval lett volna miert). Szoval vegulis hasznos volt csak nemlett belole szerelem.
tegnap 09:34
 2/9 anonim válasza:

Igen. egyetlen egyszer. De csak azért, mert akit megismertem ő lett az igazi, a nagy szerelem.

Általában az volt, hogy nem is tudtam ismerkedni, mivel mindenkit még az előzőhöz hasonlítottam. A szerelem, szeretet nem múlik el azonnal a szakítással, akkor se ha rossz volt a kapcsolat.

tegnap 09:52
 3/9 anonim válasza:

Volt két fájdalmas szakításom.


Az egyiknél nem tudtam és nem is akartam másik kapcsolatot, pedig lett volna lehetőségem.


A másiknál úgy éreztem jó lenne valaki aki begyógyítja a sebeket, de nem jött össze :(

tegnap 10:09
 4/9 anonim válasza:
Nem , soha nem lett gyors melegváltással friss kapcsolat . Igényem sem volt rá kellett az egyedül boldogulás , amúgy sem voltam kíváncsi más bajaira sem azokat sem érdekelte volna a panasz kiakadás . Szerintem akik képtelenek el lenni magukban azok másokon élősködő kihasználó önző emberek .
tegnap 10:39
 5/9 anonim válasza:

Még sosem történt velem ilyen, mindig saját magam lettem túl az elváláson.


Kivéve most, malignus nárcisztikussal való szakítás után vagyok, s érzem, hogy ezt a fájdalmat, sebeket csak egy másik férfi szerelme, szeretete, törődése fogja begyógyítani.

tegnap 10:51
 6/9 anonim válasza:
Hát, nálam egy viszonzatlan diákszerelem volt így. Sajnos túlságosan is beleszerettem egy lányba, aki nem is tudott róla, aztán amikor elvesztettem, vagyis elváltak útjaink, próbáltam vele felvenni a kapcsolatot, de válaszra sem méltatott. Nagy csalódás volt. Most fél éve van párom és úgy érzem, ő nekem az igazi, de amíg őt meg nem ismertem, nem tudtam feledni azt a kislányt.
tegnap 11:19
 7/9 anonim válasza:

Igen volt mar ilyen.

Most is jolenne egy ilyen lany mert elegge egyedül erzem magam.

Pedig nagyon tudok szeretni ha egyszer megkedvelek valakit :/

tegnap 17:55
 8/9 anonim válasza:

Nem, soha.

Akaratomon kívül is volt mindig szünet szakítások után...

Most már fél éve tart, pedig aktívan próbálok ismerkedni, de nem megy olyan egyszerűen sajnos! Valamiért csak az aranyásókat sikerül kifognom, de nem értem mmiért! :(

39/F

tegnap 18:07
 9/9 anonim válasza:

Most egy ilyen kapcsolatban vagyok.

2 éve volt egy tökéletesnek gondolt kapcsolatom, nem mondom, hogy minden mindig problémamentes volt, de imádtuk egymást, bámulatos összhang volt, hihetetlen jó volt. Aztán végül vége lett. Na, akkor azt gondoltam, hogy soha nem lesz már hozzá hasonló kapcsolatom. Pár hónapig búslakodtam, nem is nagyon ismerkedtem, mert egyrészt nem voltam még túl rajta, "pótlékot" meg nem akartam; másrészt meg nem hittem, hogy lesz még egy ilyen kapcsolatom. (Harmadrészt meg épp egy tragikus időszakot éltem meg más téren.)

Aztán véletlenül találkoztam valakivel. Elkezdtünk ismerkedni, bár az első napokban kicsit szkeptikus voltam, mert elsőre úgy tűnt, hogy nagyon különbözőek vagyunk, és egyébként sem hittem, hogy lesz olyan, mint az előző... de aztán pár hét után már láttam, hogy nem, hogy lesz olyan jó vele, mint az exemmel volt, de hozzá képest nagyságrendekkel jobb vele. Tényleg pár hét kellett, és közel fél évi búslakodást egyszerűen elemi erővel söpört el. Azóta egyszer sem volt olyan, hogy visszakívántam volna az előzőt.

tegnap 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!