Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Amióta megismerkedtem vele,...

Amióta megismerkedtem vele, csak bajom van, semmi más, jól tettem-e, hogy teljesen leblockoltam őt?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon jóban voltunk, de most minden megváltozott. Neki van vagy háromezer másik barátja, egyszer (s többször) is említette, hogy sokat jelentek neki, de a többi barátjának is ezt mondja. Én mindig, de tényleg mindig ott voltam neki, míg ezek a többi barátjai közül egyik sem. Rengeteg időt töltöttem vele, de ő sosem figyelt rám, amikor vele voltam, csak pótlékként. Szarul esik. Legyünk őszinték, szerelmes voltam bele, de utána persze egyből rájöttem, hogy az egész csak hülyeség, most bele gondolva, a külsőlye és a stílusa fogott meg akkoriban.. szóval ja. Nagyon idegesítő egy srác.. mindenhonnan kitöröltem. Nem csak őt, az összes olyan ismerősömet is, akik csak "illemből" jelöltek be különböző appokon, akik neki is megvoltak,minden olyan csoportból is kiléptem, amiben ő is benne volt, stb.Tudom jól, hogy ignorálással még ugyanúgy találkozunk meg minden, de ez nem olyan. Csak internetes volt az egész, megbeszéltünk időpontokat, majd találkoztunk, de ugye így nem tudja, mikor hol vagyok,és akkor nem is fogunk találkoni. Ezen kívül még ugye az, hogy felkeresne, de ha sose érdekeltem, akkor logikusan nem is fog keresgetni- Köszi, hogy elolvastad, remélem, tudsz segíteni.
2023. máj. 7. 19:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha valaki ezt hülyeségnek tartja, nyugodtan menj, nem kell válaszolni ://
2023. máj. 7. 19:15
 2/5 anonim válasza:
Nem igazán értem, ő srác te csaj vagy ? Vagy mi ? Volt köztettek valami szexuálisan ? Az egészet nem értem
2023. máj. 7. 19:56
 3/5 DanielC válasza:
Nalam hasonlo, de ein ferfi vagyok, ö meg nö. Viszont en nem blokkoltam senkit.
2023. máj. 7. 20:24
 4/5 anonim válasza:

Szerintem ok, hogy tiltod, ha szerelmes vagy és ő offol. Így könnyebb elfelejteni.


De ezt az összestöbbi rizsát ezt hagy a barátsággal meg többi barát stb.

2023. máj. 7. 21:36
 5/5 anonim válasza:
Jól tetted.
2023. máj. 7. 21:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!