Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok/nők mi a véleményetek?

Lányok/nők mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mit gondolnátok ha egy idegen pl segítséget kérni tőletek mondjuk útba igazításnál vagy hasonló és utána út mondaná hogy megkérdezheti e a németeket és hogy be jelölhet Facebookon? ( Nyilván ismerkedési céllal). Vagy ha egy boltban dolgozol akkor a srác a kasszánál néhány alkalommal beszélget veled pár mondatot ( itt is nem ismered a srácot, vagy csak látásból) és megkérdezi ugyan ezt. Vagy ti minek örülnétek? Hogy lehetne ezt jól csinálni?

okt. 15. 19:56
 1/5 anonim válasza:
Semmi
okt. 16. 07:06
 2/5 anonim válasza:
Én örülnék egy ilyen lépésnek a pasi részéről. Sokszor az bánt engem, hogy nem folytatódik egy-egy ilyen történet, vagy találkozás, amikor látom, hogy nyilvánvalóan szimpatikus vagyok az adott férfinak. 30/N
okt. 16. 12:14
 3/5 anonim válasza:
Ha szimpatikus akkor igen, bejelölhet.
okt. 17. 05:52
 4/5 A kérdező kommentje:
És hogy lenne jó a folytatás?
okt. 17. 06:44
 5/5 anonim válasza:

Nem örülnék neki. Ezért utáltam boltban, recepción dolgozni. Minden balfasz azt hitte hogy azért vagyok kedves, mert bejön nekem. Nem. Azért kedves a bolti eladó, mert elvárás a munkához. Szerencse, hogy be lehet állítani facebookon hogy senkinse jelölhessen, írhasson.


Az első verziót pedig tapasztalataim szerint cigányok szeretik alkalmazni.

okt. 17. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!