Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit csináljak ha Tinderen/Bado...

Mit csináljak ha Tinderen/Badoon több lány tetszik?

Figyelt kérdés

Sajnos hülyeséget csináltam. Egyszerre regisztáltam mindkét platformra és olyan matcheim lettek, akik nagyon az eseteim és jókat is beszélgetünk.


Tinderen 2 lány tetszik, Badoon 3.

Nem tudom mit csináljak, mert választani kéne, de mindegyiket szeretném. Kár, hogy itthon a hárem nem elfogadott dolog. :D


Na de viccen kívül, ti mit tennétek a helyemben? A slusszpoén az egészben, hogy komoly kapcsolatot keresek hosszútávra, nem szexpartnert.


22/F



ma 11:25
1 2
 11/14 anonim válasza:
Válszd azt amelyiknek a legjobban teli van pénzzel. Legalább a pénzügyi gondjaid megoldódnak, ha csóró egyetemista vagy.
ma 13:59
 12/14 anonim válasza:
Kérdezd őket a jövővel kapcsolatban. Te komoly kapcsolatot keresel. Lehet, hogy nem mind az 5 keres komoly kapcsolatot és akkor az aki nem, kilőve. Szerintem fontos, hogy ne legyen túl távol a leendőbelid. És egy-egy talit azért mind megér, hogy lásd, mi a helyzet. Azért élőben más az ember, mint online. De nem a lefekvést javasolom, az rohadtul nem old meg semmit, ha valakivel, akivel talán holnap nem is köszöntök egymásnak, a legintimebb részeteket osszátok meg egymással. Utálom, hogy olyan világot élünk, ahol minden az érzésekről szól, de a szexből kihagyjuk a szívünket. Na mindegy, szóval sok sikert, dönts bölcsen!
ma 14:10
 13/14 anonim válasza:
Válaszd azt amelyik nagymellű és jó a segge
ma 14:30
 14/14 anonim válasza:
Nem kell aggódnod, hogy 5 marad, előbb fognak ők szórni, mint te azt gondolod.
ma 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!