Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit csináljak ha Tinderen/Bado...

Mit csináljak ha Tinderen/Badoon több lány tetszik?

Figyelt kérdés

Sajnos hülyeséget csináltam. Egyszerre regisztáltam mindkét platformra és olyan matcheim lettek, akik nagyon az eseteim és jókat is beszélgetünk.


Tinderen 2 lány tetszik, Badoon 3.

Nem tudom mit csináljak, mert választani kéne, de mindegyiket szeretném. Kár, hogy itthon a hárem nem elfogadott dolog. :D


Na de viccen kívül, ti mit tennétek a helyemben? A slusszpoén az egészben, hogy komoly kapcsolatot keresek hosszútávra, nem szexpartnert.


22/F



ma 11:25
1 2
 1/13 anonim válasza:

Igen, szívesen lennék a helyedben.

Az 5-ből válassz egyet, a többit meg passzold át nekem!

ma 11:27
 2/13 A kérdező kommentje:

Attól, hogy nekem az eseteim, neked nem biztos, hogy azok! :D

Ez a probléma, hogy nem bírok választani. Mindegyikőjük egyaránt szimpatikus. Belső alapján, hogy döntenétek? Miket keressek bennük?

ma 11:30
 3/13 anonim válasza:

Segítek! A szőkéket küldd nekem! ;)

Vörös is jöhet! :D

Barna, vagy fekete csak akkor, ha más nincs... :P

ma 11:31
 4/13 anonim válasza:
Nincs mese minden meg kell böknöd csak így derül ki ki a hozzád méltó.
ma 11:34
 5/13 anonim válasza:
És mind az öt vissza is írt?:D
ma 11:38
 6/13 anonim válasza:
Találkozz velük nyugodtan élőben először, ott lehet 5-ből 4 kiesik, mert mégsem lesz olyan szimpatikus, nem lesz meg a kémiai vagy nem tudtok egy hullámhosszra kerülni. Ott meg lehet, hogy valaki sokkal jobban megfog, és már nem is akarsz a többiekkel beszélgetni. Ezzel még nem tartasz több vasat a tűzben, és azt is elkerülöd, hogy két szék közül a pad alá ess. Az is lehet, hogy élőben senki sem fog meg:)
ma 11:57
 7/13 anonim válasza:
Jézusom... Mi tévő legyél? Hümm... Ja, persze, megvan! Heuréka. Szerintem töröld le magad mindenhonnan! Ez a megoldás! :D :D :D Pasztmek...
ma 12:05
 8/13 anonim válasza:

6-os válaszolóval egyetértek.


Hívd el őket egy találkozóra - mármint ne egyszerre mindet 🤣 -, és ott úgyis kiderül.

ma 12:08
 9/13 A kérdező kommentje:

#3-mas. Nekem amúgy a fekete haj jön be vilagos barna szemmel :D

Ehhez képest 3 szőke van, és természetes 2 vörös xdd


#5-ös. Igen visszaírtak. Mondom, velük már írogatok és jól kijövünk.


#7-es. Egyébként ezen komolyan elgondolkoztam, még mielőtt ezt leírtad... :D


#6-os, 8-as. Köszi nektek! Ezzel csak az a gond, hogy nem érek rá jelen élethelyzetemben ennyi nővel találkozni és fizetni a randit (egyetemista vagyok és most nem kaptam ösztöndíjat a félévre), szóval ezért gondoltam, hogy mik azok az ismérvek, amik alapján eléggé green flag egy csaj és van benne hosszútávú potenciál kapcsolati szempontból.


Már az is jó lenne ha 2-re le tudnám redukálni.

ma 12:39
 10/13 anonim válasza:
Válaszd azt, amelyiknek nincsen párja!😏
ma 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!