Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy lehet őszinte és nyitott...

Hogy lehet őszinte és nyitott nőt találni?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy a lábai nyílnak hamar. Hanem olyan csajt, akinek ha van otthon valami játéka, akkor azt adott esetben nem rejti el vagy akár még jóval korábbi randin magától hozza szóba. Esetleg ha van olyan szexuális vágya amiben nem biztos hogyan fogadná a másik akkor ezt megbeszéli vele azért, hogy tudja összeillenek-e majd.


Tudom fontos, és én is igyekszem őszintének lenni. Szóval nem ezen múlik szerintem a dolgom.


ma 17:50
 1/6 anonim válasza:
Szerintem a kérdésed alatt leírt első két mondat állítása ("a lábai hamar" és "nem rejti el/magától szóba hozza") azért általában korrelál, de lehet, hogy nincs igazam.
ma 18:14
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 szerintem nagyon mélyen benne vagy egyfajta sztereotípiában.
ma 18:27
 3/6 anonim válasza:

Őszinteséget és nyitottságot csak egy bizonyos idő után várhatsz ebben a témában.

Ha te ez alapján akarsz ismerkedni egy randin rögtön, hogy ne fussál felesleges köröket, akkor az a legtöbbször zsákutca lesz.

ma 18:41
 4/6 A kérdező kommentje:

Viszont ha egyszer mégse lesz zsákutca és rövid ismeretség után is nyitott, akkor később se fog semmit elferdítgetni.


Lehet zsákutcába futok, de még mindig sokkal jobb mint egy vakvágány.

ma 18:44
 5/6 anonim válasza:

Most az a problémád, hogy a csaj az első randin nem sorolja fel a szexuális perverzióit, és nem részletezi a megélésükhöz használt eszközeit?

A nyiltsághoz bizalom kell, a bizalomhoz pedig idő.

ma 18:45
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 ne sarkítsd ki, amit írok. Röviden valaszolok: Nem. Nem az a bajom. De aki ezeket elmondja az elmond mást is (érzelmi és egyéb dolgokat)
ma 19:12

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!