Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Olyan lányt keresek aki...

Arpi1969 kérdése:

Olyan lányt keresek aki szereti a hosszú romantikus sétákat?

Figyelt kérdés
csak azért mert sem autóm sem pénzem sincs
tegnap 10:19
 1/7 anonim válasza:
Akkor menj vissza a 80-as évekbe.
tegnap 10:22
 2/7 anonim válasza:
Jelentkezz be valamely túracsoportba, ott biztos van olyan hölgy, aki szívesen sétál hosszabban is.
tegnap 13:17
 3/7 anonim válasza:
50+ osan ne lányokat keress
tegnap 13:25
 4/7 anonim válasza:
3. Hát igen, azért használtam én is inkább a hölgy jelzőt. 2.
tegnap 13:27
 5/7 anonim válasza:
Azért ha 50 évesen nincs húszezer forintod elvinni egy moziba, az neked is ciki.
tegnap 14:07
 6/7 anonim válasza:

#5 Moziba nem illik romantikázni. Én még filmet nézni sem megyek moziba, mert zavar hogy állandóan valaki bemászik a képbe, beszélnek körülöttem, röhögnek, köhögnek, csámcsognak. Komolyan még mindig van akinek ez a romantika?

Ha már beülős randi, akkor inkább egy kultúrált étterem, vagy menjenek el egy fagyizóba, vegyenek egy jégkását vagy forralt bort és üljenek le beszélgetni. Az ezerszer romantikusabb és értelmesebb mint moziba menni.

tegnap 15:18
 7/7 anonim válasza:
Ha semmid sincs, akkor mégis mit vársz? Nem a régi időkben járunk...
tegnap 15:27

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!