Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Van kedvetek Békéscsab...

Linti 87 kérdése:

Lányok! Van kedvetek Békéscsaba közelében ismerkedni , találkozni egy 37 éves. 170cm, 67kg, kék szem,majdnem kopasz,csendes nyugodt,egyedülálló apukával? Nem anyukát keresek

Figyelt kérdés

ma 16:30
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Lányokat keresel vagy nőket? Mert Lány az kb 25 éves korig. Írj valami kort, hogy mettől meddig.
ma 18:28
 12/22 anonim válasza:
Hát egy gyerektestű nő 35 évesen is csak lánynak tűnik.
ma 18:30
 13/22 anonim válasza:
#12 mivel a kérdező se egy nagydarab egyén,jó neki az is.
ma 18:34
 14/22 anonim válasza:
Ez nem is kérdés 13-as.
ma 18:37
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem gyereket keresek..van gyerekem 12 éve nevelem. ...nem korhoz kötöm ..és elnézést kérek amiért lányokat írtam hölgyek helyett.. egy normális hölgyre gondoltam ..10 év korkülömbségtől nem ijjjedek meg
ma 18:41
 16/22 A kérdező kommentje:
Ahogy olvasom a kommenteket, úgy néz ki hogy elég sok nagy kövér gyerek van itt.
ma 18:49
 17/22 anonim válasza:
Gyerekes pasival soha, nekem sincs gyerekem.
ma 19:41
 18/22 anonim válasza:

Te prostituálni akarod magad? Milyen bemutatkozó szöveg ez, hogy hány kg és milyen magas vagy?

Ez semmit nem mond el rólad!

Ezért kéne valaki veled találkozzon?

Kilóra adod magad?

Mit mondd neked ez a hirdetés, ha mondjuk a lányod keres párt: 25 éves férfi 170 cm magas 70 kg keres párt?

Ettől érzi egy nő, hogy látni akar ?

Mi ez sertéspiac?

ma 19:49
 19/22 anonim válasza:
Hát hozzád lány illik az biztos, 15 éves ballerina
ma 19:50
 20/22 anonim válasza:
#18 jobb is hogy kiírja,mert akinek ez nem jó,az nem is ír rá.
ma 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!