Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Van kedvetek Békéscsab...

Linti 87 kérdése:

Lányok! Van kedvetek Békéscsaba közelében ismerkedni , találkozni egy 37 éves. 170cm, 67kg, kék szem,majdnem kopasz,csendes nyugodt,egyedülálló apukával? Nem anyukát keresek

Figyelt kérdés

ma 16:30
1 2
 1/16 anonim válasza:
Egy órája még 68kg voltál, elmentél nagyvécézni, hogy ilyen rövid idő alatt, ennyit fogytál?
ma 16:51
 2/16 anonim válasza:
Ilyen magas és ennyi kiló 17 évesen voltam utoljára.
ma 17:04
 3/16 anonim válasza:
A -1kg-ot én is észrevettem.
ma 17:07
 4/16 anonim válasza:
Futottál,hogy lefogytál?
ma 17:24
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem a súlyomra akartam kilyukadni... de ha ez annyira érdekel 66 és 72 kiló között ingadozik mostanában. Attól függ mennyit zabálok , meg hogy hány ember helyett dolgozok. Még az a szerencse hogy nem írtam hogy hosszú hajam van
ma 17:29
 6/16 anonim válasza:
Ha az első kérdésedre nem kaptál jelentkezőt akkor a másodikra fogsz?
ma 17:35
 7/16 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést kétszer mert az egyik kommentben udvariasan javasolták hogy az ismerkedés témakörben próbálkozzak inkább
ma 17:44
 8/16 A kérdező kommentje:
De biztos vannak rajtam kívül mások is akiket érdekel hiszen több mint egy órája ebben a témakörben keresik a választ. Remélem tudok nekik is segíteni
ma 17:51
 9/16 anonim válasza:
Nem lakom békéscsabán, de ilyen lepkesúlyú pasival nem találkoznák!
ma 17:56
 10/16 anonim válasza:
Nem is tudom....
ma 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!