Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt olyan nők, akik...

Vannak itt olyan nők, akik nem azt nézik, hogy mid van és mid nincs, hanem csak téged mint embert?

Figyelt kérdés
Olyan nőket keresek akik komolyan ismerkednénenk. Engem nem érdekel mennyi pénzed van, milyen helyen dolgozol, milyen a családi és baráti háttered, előéleted. Csak magát az embert nézem. Hasonló felfogású nőkkel ismerkednék. Korban és távolságban is nyitott vagyok. 33F

ma 07:24
 1/6 anonim válasza:

Ez azért érdekes, mert evolúciós okokból is keressük a biztonságos társat az életünkben, aki mindent meg tud adni: biztos a anyagi hátteret, ételt az asztalra, a gyerekeimnek ne kelljen nélkülözniük. Szerintem valahol mindenkit érdekel. Nyilván a családról nem tehet az ember, viszont a saját életét már ő formálja. Azért szerintem mindenkiben benne van a biztonság keresése.

A jelenlegi párom nem volt túl sikeres, amikor találkoztunk. Nem volt autó, rossz munka, keveset kapott. Azóta sok minden változott. Szóval én miatta jöttem össze vele. De szerintem a fejlődésre való készség nagyon fontos és akiben ez nincs meg, hanem azt mondja hogy ő ilyen és nem tud megváltozni, azzal nincs további teendő.

Most az a kérdés, hogy te az a kategória vagy, aki elfogadja a körülményeket és hajlandó a fejlődésre vagy olyan, aki csak áll egy helyben, mert ki kéne másképp lépni a komfort zónájából? Ismerkedés szempontjából nem mindegy.

ma 07:34
 2/6 anonim válasza:

Szerintem vannak ilyen nők.

Én sem néztem sosem mást, csak az "embert"...

Az anyagi részt együtt meg lehet teremteni.

Persze, egy idő után, jó ha annál a másiknál is, legalább az alapok rendben vannak.De nem törvényszerű... Annyi minden történhet az emberrel, ami miatt gyökeresen megváltozhat az élete.

Hogy kinek, milyen a múltja, azt azért érdemes tisztázni... Hogy ne érje az embert meglepetés...

Én is egy olyan embert keresek (ffit), aki úgy gondolkozik, mint Te... Csak kicsit idősebbet 🙂

Szóval, ne add fel... 🙂

Egyszer csak megtaláljuk... 🙂

ma 07:46
 3/6 anonim válasza:

A családi és baráti háttered formált téged, ez a környezeted. Ezt feltétlenül mindenkinek meg kell(ene) nézni bármilyen kapcsolatot is alakít ki.

Ha van egy haverod, aki állandó, szexista megjegyzéseket tesz, beszól a te külsődre is, csak te nem veszed észre és még viccesnek tartod, röhögsz rajta és kijelented, hogy csak viccel, akkor hiába voltál az első öt randin rendben emberileg, valami nem okés fejben nálad.

Oké, az embert nézzük, ez így is van, de valahol azt érzem, hogy ez a fogadj el olyannak amilyen vagyok családostól együtt, ez nagyon durván mutatja, hogy nem tudsz felelősséget vállalni.

ma 08:01
 4/6 anonim válasza:

Ja, meg ha anyád kötelezővé teszi a vasárnapi ebédeket, mert az szentbés sérthetetlen, te meg nem tudsz nemet mondani, azt sem fogja sok nő elfogadni.

Valójában biztosan olyan dolgok vannak a háttérben nálad, amin nem is akarsz változtatni, inkább rátolod a felelősséget a majdani párodra, hogy hát neki kell elfogadni, te mosod kezeid. Kicsit gondolkozz ezen. Nem véletlen, hogy idegen, anonim oldalon akarsz te párt keresni.

ma 08:05
 5/6 anonim válasza:
És Te olvasatodban mit jelent "maga az ember"?
ma 08:29
 6/6 anonim válasza:
Van, a feleségem.
ma 08:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!