Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Merre tudnék ismerkedni...

Merre tudnék ismerkedni introvertált lányokal?

Figyelt kérdés
Esetleg ha akad erre introvertált lány, tudna tanácsot adni hogy merre célszerű nézelődnöm? 20F
tegnap 12:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Esetleg ha valakit érdekel, és szeretne beszélgetni, nyugodtan írjon
tegnap 12:01
 2/14 anonim válasza:
Nem bunkózom, bocsi ha úgy jön le, de... mi érdekel? Egyedül a korodat tudjuk, meg hogy intro vagy. Semmi más infót nem kaptunk. Ez alapján nem igazán fog jelentkezni senki, érdemes lenne írni magadról, ha már ismerkednél.
tegnap 12:18
 3/14 anonim válasza:

Társkereső... Utcán... Egyetemen... Könyvtár (a Központi Könyvtárban mindig sokan vannak)... Filmklub... Valamilyen hobbikör...

Hát ilyesmik szerintem. Próbálj sok beszélgetést kezdeményezni.

tegnap 12:21
 4/14 A kérdező kommentje:
#1 Igazából jómagam nem mondanám intovertáltnak, inkább középút. Ha esetleg valaki pedig úgy gondolja hogy szívesen kezdené itt az ismerkedést, privátban nyílván mesélnék többet magamról is, amellett hogy közben próbálom a másik felet is megismerni.
tegnap 13:15
 5/14 A kérdező kommentje:
#4 Az a gond hogy az egyetemen ahova járok, a diákok 95%-a fiú. Az utcai leszólításoknál pedig lehetek bármennyire kedves és diszkrét, valaki vagy nem vevő rá, vagy párja van az illetőnek, amit jobb tiszteletben tartani. (személyes tapasztalatom szerint). Nyílván van kivétel mint mindig, de nem biztos attól még hogy összeillünk sajnos.
tegnap 13:28
 6/14 anonim válasza:
Miért szeretnél introvertált lányokkal ismerkedni?
tegnap 13:33
 7/14 anonim válasza:

Mármint azért kérdem, mert jómagam intro, (már-már aszociális) személy vagyok :)


Nyilván nincs igényem sok pasira ráírni, és a nulláról elkezdeni dumálni velük. Valami alap infó kell, amiből ki lehet indulni, amiből el tudom dönteni hogy érdekel-e. Ez így eléggé zsákbamacska.


Hülye példa, de tegyük fel, hogy nekem életem és halálom a barlangászás, sok időt töltök ott. Na, ha a pasinak meg mondjuk fóbiás iszonya van a szűk falaktól/sötétségtől/denevérektől/föld alatt léttől, akkor nyilván örült volna, ha ezt az elején tudja. Mert akár rám is írhat, beszélgethetünk erről-arról, és mire a hobbikig jutunk, addig már ki is alakulhat egy kezdetleges kötődés, ami nyilván nem lesz így fenntartható.

tegnap 13:59
 8/14 A kérdező kommentje:
#6 Igazából korábbi pozitív tapasztalatra alapozva. Az én észrevételem szerint introvertált lányok hűségesebbek, kedvesebbek, sokkal könnyebben megtalálom velük a közös pontot. Tudom ez általánosítás,de mint írtam korábbi tapasztalat.
tegnap 14:22
 9/14 A kérdező kommentje:

#7 Igazad lehet. Bár volt hogy látszólag nem volt közös érdeklődésem egy lánnyal, Viszont kedveltem a személyét ezért érdekelt hogy mivel foglalkozik és lett közös hobbink.

Egyébként ami érdekel nagy vonalakban az a kirándulás, műszaki dolgok, versírás, a rajzolás (bár sajnos nem vagyok túl jó benne), egyes sportágak, történelem. Meg ami mindenkinek, mint a filmek, sorozatok és zene. Hírtelen ezek jutottak eszembe, de sok minden foglalkoztat és ha van rá társaság, akkor hatványozottan szeretek új dolgokat kipróbálni.

tegnap 14:31
 10/14 anonim válasza:
Hmm, Soul Eatert szereted? :')
tegnap 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!