Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Akik itt keresnek társat,...

Akik itt keresnek társat, azok máshol képpel sikertelenek?

Figyelt kérdés
tegnap 16:44
 1/10 anonim válasza:
Szerintem 99% igen.
tegnap 16:54
 2/10 anonim válasza:
Képpel-kép nélkül, mindenhol, mindenféleképpen sikertelen vagyok pl.
tegnap 17:15
 3/10 anonim válasza:
de még mennyire :)
tegnap 17:40
 4/10 anonim válasza:

Itt inkább szerető félét keresnek meg sex partnert.

Sok jó pasi van itt! Értelmesek és jóképüek. Nekik van feleségük, élettársuk, barátnőjük. De valami hiányzik a kapcsolatból.

tegnap 18:27
 5/10 anonim válasza:
Úgy mondod ezt, mintha nem lenne tök alap már az első pár napban a képcsere. De az biztos hogy aki itt van, az okkal nem a tinderen van. Csak nem ennyire egyszerű hogy képpel biztos sikertelenek lennének. Van aki igen, de van akit csak hideg ráz a felszínes tinder és társaitól. Az szinte 100%ban képről szól, itt meg azért van lélek, stílus ÉS mellette még a kinézet is fotókon, csak nem egyből. Meg akik a fórumokon, chateken szocializálódtak, azoknak is nosztalgikus.
tegnap 19:06
 6/10 anonim válasza:
Igen. Én kép nélkül nem állnék szóva senkivel...
tegnap 19:52
 7/10 anonim válasza:
Nem regisztráltam még sose társkeresőre, itt viszont képpel próbálkozok mindig
tegnap 20:12
 8/10 anonim válasza:
Szerintem aki itt keres társat az a "mit veszíthetek"kategória ,amivel nincs semmi baj.A baj a kamusokkal van
tegnap 20:12
 9/10 anonim válasza:

Szerintem nem. Bár lehet sokakra igaz, de szerintem ennek az egész gyarkorinak más a feelingje, mint a facebooknak, tindernek meg ezeknek a dolgoknak. Ide nem ismerkedni jön szerintem a többség, inkább más miatt, aztán élete egy részében erre is használja.


Rég nem használok facebook-ot, addig se volt rólam igazán kép. Netes társkeresőket sem szeretem. Ettől függetlenül, more, less meg vagyok elégedve magammal. Nem azért nem szeretek képet kirakni magamról a neten, mert rossz az önképem. Gondolom nem én vagyok egyedül ezzel így a világon.

tegnap 20:43
 10/10 anonim válasza:
Ki szeretne ha egy nonek lennek a csicskaja? Vennek neki ekszereket, fizetnem a kirandulast? Olyan lenne mintha jarnank csak szex nelkul.
ma 06:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!