Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hölgyeim, ki lenne benne egy...

Hölgyeim, ki lenne benne egy olyan ismerkedésben, amiben felváltva kérdezünk egymástól egyetlen valamit, és a másiknak őszintén kell válaszolnia, majd ő kérdezhet?

Figyelt kérdés

aug. 21. 20:49
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Casanova vagy?
aug. 21. 21:26
 12/23 A kérdező kommentje:
Oké, tudom, nem írtam, de úgy gondoltam, hogy aki érdeklődik, az írjon privit, mert ha itt válaszolok minden kérdésre, akkor én senkit nem fogok megismerni, viszont engem mindenki meg fog ismerni, és elveszti az egész játék a varázsát! :D
aug. 21. 21:28
 13/23 anonim válasza:
Igen, engem érdekel😊
aug. 21. 21:30
 14/23 anonim válasza:
Privizni nem nagyon szeretnek itt,hátha perverz képet küld az illető.
aug. 21. 21:30
 15/23 A kérdező kommentje:
#14 Ilyesmiről szó sincs az én esetemben, mindenki megnyugodhat! :)
aug. 21. 21:33
 16/23 anonim válasza:

Írj privátban.

Jöhet a kérdés. 🙂

aug. 21. 22:31
 17/23 anonim válasza:

14

Fura amit írsz. Képet itt csak úgy lehet küldeni privátban is, ha linkeli. Azt meg nem kötelező megnyitni. Tehát nincs olyan hogy megnyitod az üzenetet, és hopp, rögtön ott az a bizonyos kép arról a bizonyos testrészről, ha akarod ha nem, látod.



Egyébként nagyon fura nekem, hogy sima ismerkedős kérdésekre gyakorlatilag 0 válasz érkezik, itt meg kb 3-4 érdeklődő is van egy olyan témában, ahol a kérdező privátban bármilyen kérdéssel előállhat, akár már kezdésnek is.

aug. 21. 23:58
 18/23 anonim válasza:
Lányok, én is benne vagyok ilyenben, írjatok bátran! :-)
aug. 22. 09:07
 19/23 anonim válasza:
Engem érdekelne :-) 22/l
aug. 22. 09:08
 20/23 A kérdező kommentje:

Aki érdeklődött, annak írtam, bár azért gondoltam logikus, hogy aki érdeklődik, az eleve ír nekem... :D

Ezek szerint túl naív voltam, hogy ez érthető. :P

aug. 22. 13:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!