Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan, hol lehet csajozni...

Hogyan, hol lehet csajozni 2024-ben?

Figyelt kérdés

Annyi mindennel próbálkoztam már de az eredmény lesújtó!


-Élőben elzavartak

-Interneten volt 1 talán!


És ennyi az eredmény amit feltudok mutatni. Szomorú dolog ez, dehát ez van. 18/f


Gondoltam már arra is hogy én csinálok valamit rosszul, de nem mert egyáltalán nem voltam rosszindulatú, szerénynek gondolom magam, teljesen átlagos kinézet. Várom a tippeket!



aug. 14. 15:19
1 2
 11/20 anonim válasza:
Úgy mimt 2023 ban, 2023 ban úgy kellett, mint 2022-ben, egészen az ősemberig vissza, tehát bunkós bot, csapás ( lehetoleg ne haljon bele ) es viheted a barlangodba.
aug. 14. 19:19
 12/20 anonim válasza:

Személyesen inkább, de nem ebben a korban, sajnos korodbeliek inkább lelkileg terhelnek.

Ne legyél társfüggő! Az igazi pont akkor fog befutni az életedbe, amikor nem is számítasz, rengeteg kapcsolat nem hiába ér véget, csak úgy...

aug. 14. 20:48
 13/20 anonim válasza:
Ha nem nezel ki jol akkor sehol
aug. 15. 05:42
 14/20 anonim válasza:

"Sose versenyeztem, nem is akarok senkivel, nem érdekel hogy más mit csinál, hogyan él, hogy néz ki. Nem volt sosem problémám a csajozással. Fölösleges erőfeszítéseket meg nem fogok beletenni, amit csinálok, magam kedvtelésere csinálom."

De te akkor minek írsz ide?

A kérdezőnek válaszolunk, mit csináljon, ha csajozni akar. Nem tűnt úgy, mint aki kifejezetten valamilyen csajt akar, hanem csak egy csajt.

Nem neked szól az egész. Ne edzzél, ne csináljál semmit, ne csajozzál, senkit nem érdekel itt, hogy te mit csinálsz.


Te bemész a boltokba is, megkérdezi az eladó hogy mit kérsz, és te mondod: jaj, nem vásárolni jöttem, én tuti nem fogok venni semmit itt.


??? :D

aug. 15. 11:21
 15/20 anonim válasza:

Amúgy, attól hogy tegyük fel, valaki normális nőt akar, nem tucatot, az önképzés, edzés még mindig baromira hasznos.


Lehet egy csajjal totál összeillenél, kijönnétek, de ha nem adsz magadra és az életedre, nem is fogja látni, te mire vagy képes. Ha ő is elfolyna a hájában, te se tudnád, hogy milyen lehetőségek rejlenek a csajban.


Az önfejlesztés nem csak abban segít, hogy legyen csajod, hanem hogy te magad is jobb legyél. Helyette végtelenféle dumákat kitalálni, meg hogy hol ismerkedj, szerintem időpazarlás. Abban az időben lehetne utána nézni egy jó étrendnek, edzési szokásoknak, és elkezdeni.


Persze ismétlem: nem annak szól, aki nem hajlandó semmit tenni a csajozásért. Ez a kérdezőnek szól, és annak, aki csajozni akar. (fura, hogy ezt is el kell magyarázni)

aug. 15. 11:26
 16/20 anonim válasza:

14. Erre a reakcióra is óriási szükség volt.


??? :D

aug. 15. 11:42
 17/20 anonim válasza:
Minek írok ide? Beszélgetni, válaszolgatni. Ha nem érdekel, lapozz tovább. Mert itt mindenki szigorúan a kérdésekre válaszol, magáról senki nem ír egy büdös szót sem ugye? Hagyjuk már..
aug. 15. 11:44
 18/20 anonim válasza:

Ha esetleg ismerkedni próbálnál, vagy beszélgetni, esetleg barátkozni, akkor lehet hogy sikeresebb lennél.

Ehhez nem sok kell, csak egy kicsit figyelmesnek lenni és megtanulni emberi hangon kommunikálni.

Te "csajozni " akarsz, ami általános értelemben egy rövid esti programot takar a kocsi hátsó ülésén vagy egy padon a ligetben.

Ezt egy normális nő azonnal kiszúrja és -természetesen- elhajt.

aug. 17. 19:53
 19/20 anonim válasza:
szia merre felé laksz? szívesen megismernélek
aug. 18. 12:24
 20/20 anonim válasza:
Sehol leginkább. Csinàld a dolgodat aztàn majd összetalàlkozol valakivel. Ha direkt csak azért mész el hogy csajozz azt kiszagoljàk a mai lànyok
aug. 31. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!