Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan, hol lehet csajozni...

Hogyan, hol lehet csajozni 2024-ben?

Figyelt kérdés

Annyi mindennel próbálkoztam már de az eredmény lesújtó!


-Élőben elzavartak

-Interneten volt 1 talán!


És ennyi az eredmény amit feltudok mutatni. Szomorú dolog ez, dehát ez van. 18/f


Gondoltam már arra is hogy én csinálok valamit rosszul, de nem mert egyáltalán nem voltam rosszindulatú, szerénynek gondolom magam, teljesen átlagos kinézet. Várom a tippeket!



aug. 14. 15:19
1 2
 1/20 anonim válasza:
Ha átlagos vagy, akkor kb. esélyed sincs, rengetegszer kellene próbálkoznod ahhoz, hogy végre valakinek jó legyél. A legtöbb nő életkortól függetlenül rettenetesen nagy igényű lett, teljesen torz énképpel és elvárásokkal. Számukra az átlagos férfi valahol Chris Hemsworth környékén kezdődik, a felső határ a csillagos ég. Én azt látom, hogy a mai nők többsége totál elszállt, azt hiszik, hogy ha tucatfrizurával, tucatsminkkel, tucat napszemüveggel pózolnak, akkor marha különlegesek lesznek, akiknek alanyi jogon jár valami szuperpasi. Itt már kb. mindenki királykisasszonynak képzeli magát. Élőben talán valamivel több esélyed lehet, mint neten, de nagyon becsapósak tudnak lenni a dolgok, mosolyognak rád, jópofiznak, aztán meg kiderül, hogy van pasijuk. Szóval nem könnyű eldönteni, hogy bejössz-e valakinek, vagy csak hülyít, vagy egyszerűen ilyen közvetlen típus.
aug. 14. 16:23
 2/20 rántotthúsosszendvics válasza:
Mivel próbálkoztál?
aug. 14. 16:58
 3/20 anonim válasza:

Annyi mindennel próbálkoztál? Csak pár darab kell. 1. Harcmuveszet. Izmos leszel, onbizalommal teli kisugarzasod lesz és még megvedeni is megtudod magad és a lányt, plusz neki is lenyűgöző lesz ez.


2. Dolgozz jól, képezd magad.


Ennyi. Ezek mellett szerintem bárhogy kinézhetsz kb. Elég sok csajod lesz. Hiába szar a ruha, vagy lehetnek beteg fétiseid, mivel jól nézel ki ezért semmi nem fog számítani ezeken kívül.


Az hogy mit hogy fogalmazol meg egy csajnak.. örökre lehet rajta variálni és agyalni, és minden csajnak más a jó. De ha izmos vagy akkor instant win, beszélni se kell, ha gáz vagy akkor is jó vagy.

aug. 14. 17:09
 4/20 anonim válasza:

Én biztos nem fogom magam ilyen csajozógéppé képezni magam, harcművészet meg a fszom, hogy aztán megkapjam a tucatcsajt, akinek az egyetlen hobbija, hogy unottan nyomogatja a tiktokot. Átlag nőhöz átlag férfi.


Pussz.

aug. 14. 17:11
 5/20 anonim válasza:
Bárhol
aug. 14. 17:12
 6/20 anonim válasza:
#4: Na ja, a férfiakkal szemben ezernyi elvárás van, fejleszd magad testileg, fejleszd magad lelkileg, nézz ki jól, legyen jó munkád, legyen jó humorod, legyél a társaság középpontja stb., mégis ha akár csak egy átlagos nőt is meg akarsz szerezni, akkor is száz másik pasival kellene versenyezned annál az egy nőnél is.
aug. 14. 17:16
 7/20 anonim válasza:
6. Sose versenyeztem, nem is akarok senkivel, nem érdekel hogy más mit csinál, hogyan él, hogy néz ki. Nem volt sosem problémám a csajozással. Fölösleges erőfeszítéseket meg nem fogok beletenni, amit csinálok, magam kedvtelésere csinálom.
aug. 14. 17:19
 8/20 anonim válasza:

Ha versenyezned kell, na az már régen rossz. Ott többnyire talonozás van, rosszabb esetben háromszögelés. És tőled is hamar megszabadul, amint lesz egy elérhető jobb.

Én inkább azt tudnám tanácsolni, hogy keresd meg azokat a nőket akik vevők rád, és akiknek te kellesz. És onnét velük érdemes foglalkozni, a legszimpatikusabbal jönni össze pl.

aug. 14. 17:22
 9/20 anonim válasza:
#8: Igen, de egy nőnél biztos, hogy van jó pár esélyes-kiszemelt. Hiába vevő rám, ha mellettem még akárhány másik pasival is így van.
aug. 14. 18:17
 10/20 anonim válasza:
8-9, ettől azért nehogy már összepisiljem magam. Nézd, egy nő ugyanúgy egy valakit választhat, neki is egy "lövése" van, neked is. (most a szimpla, "normál" 1 vs 1 párkapcsolatot vegyük, a laza meg társait hagyjuk). Ha mást választ, tegye, menjen isten hírével. Ha téged választ, akkor meg nincs min görcsölni, te vagy számára a főnyeremény. Egy verseny sem marad eldöntetlenül, előbb utóbb le kell tenni valaki mellé a voksot.
aug. 14. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!