Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Teltebb lányok hol keressek...

Teltebb lányok hol keressek titeket?

Figyelt kérdés
Teltebb,plusz súlyos lányokkal ismerkednék.Engem nem zavar ha valaki teltebb mint a mint más,vagy ha valakin több a súly nekem bejönnek az ilyen lányok.Félreértés ne essék de nekem ez nem fétis.Én 22 éves vagyok sokat sportolok és sok zenét hallgatok.

aug. 10. 06:46
 1/10 anonim válasza:
Az elozo kerdesedben 20 eves voltal meg, dontsd mar el hogy melyik.
aug. 10. 08:32
 2/10 anonim válasza:
Máskor olvasd már el a kérdésedet, mielőtt kiírod! Vagy olvastasd át valakivel, aki tud írni!
aug. 10. 09:34
 3/10 anonim válasza:
Szinte bárhol 😃 Rengeteg elhìzott csaj van.
aug. 10. 10:44
 4/10 anonim válasza:
Utcán, boltban, közösségi terekben, de a társkeresők is tele vannak kövérekkel.
aug. 10. 10:51
 5/10 anonim válasza:

meki

kfc


itt mindig akad egy kettő

aug. 10. 12:16
 6/10 anonim válasza:
Ahogy kiérsz Budáról, lekanyarodsz jobbra, ott van egy bunker, ahol minden holdtöltekor összegyűlnek.
aug. 10. 12:31
 7/10 anonim válasza:
Kedves 4-es! Melyik társkereső van teli ilyen nőkkel? A Tinderen eddig csak modell alkatú nőket láttam. Komolyan érdekel.
aug. 10. 15:55
 8/10 anonim válasza:
#7 Utca villamos strand etc etc igen tinderen valóban a ckm magazinból kilépett nők vannak
aug. 10. 16:44
 9/10 anonim válasza:
#7: Pl. ott a Badoo, szerintem ha fellépsz, 1-2 percen belül szembejön veled egy kövér nő, ha keresgélsz. (Én legalábbis ezt tapasztaltam, de ha pl. nem a "Randik" menüpontot használtam, hanem a "Közelben"-t, akkor ott is jó pár töltött galambot kihozott a rendszer.) Való igaz, hogy Tinderen kevesebb az ilyen. A 4-es voltam.
aug. 10. 16:51
 10/10 anonim válasza:

Hűtőnél,szigorúan

Na de viccet leszámítva,engem éppen sehol mert utálom magam,az embereket és mindent is.de a többieket talán strand,meki

aug. 11. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!