Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 40 éves nő vagyok aki komoly...

40 éves nő vagyok aki komoly kapcsolat reményében keres olyan férfit akivel végre boldog lehet. Remélem létezik ilyen?! Borsodba lakom,szőke hajam, kék szemem van és 168 cm magas és kb 60 kg.

Figyelt kérdés

aug. 7. 18:12
1 2
 11/20 anonim válasza:
Számomra sem a szőkeséged, sem a borsodiságod nem menthet fel a magyar nyelv helyes használata alól.
aug. 8. 07:25
 12/20 anonim válasza:
11-es: helyesen mondtad!
aug. 8. 08:09
 13/20 anonim válasza:
Kár, hogy budapesti vagyok. :(
aug. 8. 19:58
 14/20 anonim válasza:
#10 Ez kedves tőled és igazat mondasz.
aug. 10. 13:29
 15/20 anonim válasza:
Dicsak, hogy eltűnt a kérdező.
aug. 10. 17:13
 16/20 A kérdező kommentje:
Eddig festett szőke kissebségi
aug. 10. 18:30
 17/20 A kérdező kommentje:
Kamu ember és nem is biztos hogy nő vagyok. Ja és helyesen sem tudok írni. Ezekre mit kéne reagálnom?
aug. 10. 18:32
 18/20 anonim válasza:
Akárki is vagy, a helyesírást mindenképpen kellene gyakorolnod kicsit! :D
aug. 10. 18:41
 19/20 anonim válasza:

Nem csak a kérdező védelme miatt mondom, de mindenhol szinte szétszedik a kérdezőket komolytalanná téve a kérdéseket.


Miért kellene helyesen írni a mai világban, akkora erre az igény?

A fiatalok pötyögnek a telehonon és 90%-a, ékezetet nem használ.

Régebben a 2000-es évek elején, cseteltem és szinte mindent rövidítettek.

Pl.: hogy-h, vagyok-vok, pill-pillanat, micsi-mit csinálsz, stb. Ok, hogy ezek nagyrésze privát zajlott, ez itt meg nyílt. Na persze, itt kulturált beszélgetésre van igény? ”Kamu! Ez is egy faszi. Szőke kisebbségi” és hasonlók!

Már bocsánat, de ez itt nem egy irodalmikör és a megjegyzések nagyrésze, inkább kocsmaiszintnek tűnnek, min sem kulturáltnak.

Arról nem beszélve, hogy írhat helyesen valaki, ha meg bunkó a modora és mindenkit kritizál.


A kérdező, mellesleg valóban hölgy!

aug. 10. 19:53
 20/20 A kérdező kommentje:
De csak a te kedvedért! Végül is az eredeti kérdésemhez nagyon sok köze van. Nem a kérdés számít hanem az írásjelek. Mindenkinek beszólsz akinek nem tökéletes az írása? Van itt egy jó pár példa rá! Vagy csak én érdemlem meg ezt a kiemelkedő figyelmet?
aug. 10. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!