Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 40 éves nő vagyok aki komoly...

40 éves nő vagyok aki komoly kapcsolat reményében keres olyan férfit akivel végre boldog lehet. Remélem létezik ilyen?! Borsodba lakom,szőke hajam, kék szemem van és 168 cm magas és kb 60 kg.

Figyelt kérdés

aug. 7. 18:12
1 2
 1/20 anonim válasza:

Oh, na neeee :D

Mekkora kamu ez! :D

aug. 7. 18:30
 2/20 anonim válasza:
Miért lenne kamu?
aug. 7. 18:41
 3/20 anonim válasza:
Szőke kisebbségi?
aug. 7. 18:48
 4/20 anonim válasza:
Festett szőke.
aug. 7. 18:56
 5/20 anonim válasza:

Megmutatom, hová kell vesszőt tenni, mármint a szövegedben (és egyéb nyelvtani dolgokban is segítek). Így még kapósabb leszel.


40 éves nő vagyok, aki komoly kapcsolat reményében keres olyan férfit, akivel végre boldog lehet. Remélem, létezik ilyen. Borsodban lakom, szőke hajam, kék szemem van és 168 cm magas és kb 60 kg vagyok.

aug. 7. 19:01
 6/20 anonim válasza:
🤣🤣
aug. 7. 19:03
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy felhívtad a figyelmemet a helyesírásomra. Ez nagyon kedves tőled,hogy így figyelsz rám! Nem vagyok sem kisebbségi és pláne nem kamu! Ja és tényleg szőke a hajam! Csúnyán összetörték a szívem és mivel a közelembe nem találtam senkit sem így 1 magányos év után bepróbálkozok itt. Hátha
aug. 7. 19:19
 8/20 anonim válasza:
És az első privát üzenetből kiderülne, hogy nem is nő vagy és/vagy nem is keresel senkit.
aug. 7. 19:24
 9/20 anonim válasza:
Engem csak laza kapcsolat érdekel. Borsodi vagyok. Ha van kedved, írj rám.
aug. 7. 19:28
 10/20 anonim válasza:

Én őszinte szívemből kívánom, hogy TALÁLD MEG A TÁRSADAT!


Hihetetlen megtartó ereje van a Nagy Szerelemnek. Tényleg...


Budapest

50N

aug. 7. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!