Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Lenne kedvetek egy...

Lányok! Lenne kedvetek egy ilyen sráccal ismerkedni? 21/F (Bemutatkozás lejjebb.)

Figyelt kérdés

Tudom azt, hogy arra elég csekély az esély, hogy itt fogom megtalálni életem párját, de valójában nem is ez a cél. Szívesen beszélgetnék, ismerkednék, jólérezném magam valakivel, aki életvidám, kedves, lehet vele értelmesen beszélgetni.



Röviden rólam. 21 éves vagyok, egyetemista, de már dolgozom is mellette. Szabadidőmben szeretek főzni-sütni, társasjátékozni, barátaimmal lógni, és velük programokat szervezni, és sportolni is, valami mozgás mindig jól szokott esni, futni szoktam járni, meg itthon saját testsúlyos edzéseket végzek. Fontos számomra az egészséges életmód, ezért is sportolok, illetve nem dohányzom és nem is iszok alkoholt sem.


Hogy kit keresek... Hát igazából egy olyan lányt, aki kedves, tud értelmesen kommunikálni, és életvidám, talán most így ezek a legfontosabb belső tulajdonságok amik eszembe jutottak...


Igazából bárhonnan írhattok, én Pesten élek, abból a szempontból pozitív ha te is Pesten élsz, hogyha idővel elmélyülne a beszélgetés, akkor kevésbé lenne körülményes egy személyes találkozót megszervezni.



Köszönöm ha végigolvastad, ha valamennyire szimpatikus volt a leírás, és van kedved, akkor nyugodtan írj privátot, vagy akár ide is írhatsz kommentbe.



aug. 4. 12:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szuz vagy?
aug. 4. 12:57
 2/12 anonim válasza:
#1 te mindegyik ismerkedős kérdés alá csak kötöszködni jössz, és ez az egyetlen kérdés amit szajkózni tudsz?
aug. 4. 13:05
 3/12 anonim válasza:
Egyáltalán nem reménytelen, hogy itt találd meg a párod. Én is itt ismertem meg a barátnőmet, bármily hihetetlen is. :)
aug. 4. 14:18
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 Akkor jó, köszi a pozitív visszajelzést! Gratula és sok boldogságot nektek! :D
aug. 4. 14:20
 5/12 anonim válasza:
vannak akik minden ismerkedös kerdes alatt csak kötöszködni tudnak mert olyan banat elettelen luzerek hogy mast nem tudnak kitalalni unalmukban. többek közt a pincsim is ide jar folyton kötekedni.
aug. 4. 16:05
 6/12 anonim válasza:
Én nem kötözködök csak feltettem egy kérdést
aug. 4. 17:06
 7/12 anonim válasza:

#6

Mindenhova ezt sikerül beböfögnöd

aug. 4. 17:08
 8/12 anonim válasza:

Ja azt hittem ez egy olyan oldal ahol kerdezni lehet

Bocs, tévedtem

aug. 4. 17:29
 9/12 anonim válasza:
Hát csak provokálásként írod be mindegyik kérdés alá.... Nő vagy egyáltalán? Ha nem, akkor miért nem hagyod a kérdezőket?
aug. 4. 17:33
 10/12 anonim válasza:
Nekem írhatsz, beszélgessünk egy jót! :)
aug. 4. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!