Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Goth lányok merre vagytok?

Goth lányok merre vagytok?

Figyelt kérdés

Sziasztok Goth lányokkal/nőkkel ismerkednék.Szeretem a metált és a rockot gitározok is. Emellett játok edzőterembe.

21F



júl. 25. 07:50
 1/6 anonim válasza:
És a goth zenét szereted?
júl. 25. 10:44
 2/6 anonim válasza:
júl. 25. 10:56
 3/6 anonim válasza:
1-es ez egy jó kérdés
júl. 25. 15:55
 4/6 A kérdező kommentje:
1-es szoktam hallgatni olyat is
júl. 25. 15:57
 5/6 anonim válasza:

Láttam a múltkor erdélyben kettőt is. Az egyiknek a frizurája volt olyan, a másiknak az öltözködése is de a haja is nagyon különleges volt.

Az elsőnek brutális teste volt, vékony volt és ilyen leggings ami direkt úgy van varrva hogy beleragadjon a seggbe. Tehát ilyen ribis mutogatós volt a csaj, latszott hogy edzz seggre.

júl. 25. 23:09
 6/6 anonim válasza:

A Rock, Metal az nem goth zene, persze a Goth Rock is Rock, de egy teljesen más szubkultúra része, mint a hagyományos Rock zenei stílusok.

Metal-on belül egyébként hangulatvilágban talán a Gothic Doom Metal és a Funeral Doom az, ami nagyon közel áll bizonyos Goth alstílusok hangulatvilágához.

Vagy ott van például a Lethian Dreams nevű banda, akik ethereal goth elemekkel vegyítik a Doom Metal-t. Ezek általában sötétebb hangulatú zenék, mint a Goth Rock, inkább a melankóliára és gótikus atmoszférára mennek rá, míg a Goth Rock nagyon sok Punk jellegű zenei elemet is használ, tekintve, hogy a Post-Punk műfajból fejlődött ki. A Goth műfajon belül a Darkwave az, ami nagyon hasonló hangulatvilágú a gótikusabb doom metal bandák által alkotott zenékhez, mert ugyanúgy színtiszta melankóliára épül, viszont a dalstruktúrában gitárok helyett inkább a szintetizátor dominál. (Néhány elemében hasonló, mint a Synthwave, csak borongós Goth jellegű hangulattal és dalszövegi témákkal.)

júl. 26. 07:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!