Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Csúnya külsővel viszont...

Csúnya külsővel viszont anyagilag "jó" szintel rendelkezve hol ismerkedjek? 23 éves férfi vagyok Nem vagyok elhízott sem vézna normál alakom magasságom is 180cm csak egyszerűen csúnya vagyok

Figyelt kérdés

júl. 23. 10:14
1 2
 11/20 anonim válasza:
Minek kell neked baratno?
júl. 23. 12:58
 12/20 anonim válasza:
Kuldj képet
júl. 23. 12:59
 13/20 anonim válasza:
júl. 23. 13:38
 14/20 anonim válasza:
Én kizartnak tartom, hogy csúnya lennél. Ez csak a te véleményed saját magadról.
júl. 23. 14:11
 15/20 anonim válasza:

Én sokáig hittem magamról, hogy undorítóan eszem. Egyszer egy olyan helyen ettem, ahol tükör volt. Ott kiderült, hogy úgy eszem, ahogy a többi normális ember.

Ettől még léteznek csúnya emberek. Ha ápolt vagy, esetleg egy kicsit sportos alkatú, nagyban javítod az összbenyomást. E mellett a belső tulajdonságok sem utolsók.

50f

júl. 23. 14:48
 16/20 anonim válasza:
Mennyire álszent már, hogy mindenhol megjelenik az, hogy az anyagi stabilitás fontos egy kapcsolatban. Hogy fontos ha el tudod látni magad és az igényeidet. Hogy fontos mekkora a különbség a két fél keresete között. Majd amikor egy férfi megjegyzi, hogy anyagilag jó szinten van (jelentsen ez barmit is), megbélyegzik hogy fel akar vágni...
júl. 23. 17:24
 17/20 anonim válasza:
16-os: nem az a gond, hogy megvan az anyagi szintje, hanem az, hogy ezzel mutatkozik be.
júl. 23. 18:09
 18/20 A kérdező kommentje:

16.Igen

Nem ezzel mutatkozok be ..

júl. 23. 18:11
 19/20 anonim válasza:
#17 Akkor gondolom a kérdező még felszínes is, mert a magasságával mutatkozott be, vagy az alkatával :))
júl. 23. 18:50
 20/20 anonim válasza:

Kérdező , ne is foglalkozz a negatív hangokkal itt!


Nem dicsekedett, csak leírta a paramétereit, hogy át tudjuk látni a helyzetét egy kicsit.


Sajnos, lehet, hogy szempont egy kicsit az anyagi helyzet. Bizonyos nőknél meg ez a legelső. De ezzel ne foglalkozzunk most.


A magasság egy jó dolog. Továbbá sportolj, a testalkatodból igyekezz kihozni a legtöbbet.


Az arcod/fejed: Találd meg azt a haj viseletet, ami a legjobban áll neked. Ez fontos.Bőrápolás: sima, tiszta bőrfelszín. Krémek, arctonikok.Arcszőrzet: Legyen rendezett, ápolt. Ha nincs borosta, inkább legyen mostantól egy kicsi.

Szolárium: Lehet az arcod jobban nézne ki sötétebb bőrárnyalattal. Érdemes lenne letesztelni.

A fogaidat is apold.


Szóval az arccal is lehet nagyon sok mindent kezdeni. Ha a formájával nem is annyira......a hajjal, borostával, bőrrel, fogakkal lehet játszani. Annyira nem lehetsz csúnya, hogy egy átlagot ne tudj kihozni. Szerintem.


Amúgy nyugi, én olyan ocsmány férfiakat látok együtt, néha kifejezetten szép nőkkel, hogy el sem hiszem. Fiatal vagy , az is egy jó pont.


Ne bánkodj, hanem kezdj bele a dologba. Az online társkereső arcra megy sajnos, és sokan csak szórakozni járnak fel. Ajánlom a bulikat,vannak kifejezetten szingliknek is ilyen temajuak. Munkahely , ha dolgozol......iskola...ha tanulsz valahol. Járj kondizni, ott is lehet esetleg.


Írj rá régi osztálytársakra esetleg, hogy lenne e kedvük veled meginni egyszer valamit....


Utcán is lehet leszolitani, de nagyon nagyon helyzet és csajfuggo. Legyen ez a legutolsó.

aug. 6. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!