Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Jobbra húzzam társkeresőn...

Jobbra húzzam társkeresőn szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki az egyik társkeresőn jobbra húzott. És én tudom, hogy ki ő, nem nagyon ismerem, de tudom ki az. Már két napja ezen gondolkodom, hogy mit csináljak, mert én nagyon szívesen megismerném jobban, viszont nem tudom, ő tudja-e, hogy én tudom ki ő és ennek milyen hatása lenne az ismerkedésre. Nem lenne kínos, ha kiderülne, hogy ő mégsem tudja ki vagyok, de én igen? És ha eztán mégsem alakulna ki semmi köztünk, vajon elmondja-e valakinek, hogy így találkoztunk össze? Vannak közös ismerőseink is, de tudom, hogy nem mindenki kedveli őt. Össze vagyok zavarodva, az agyammal végiggondolva az lenne a legjobb, ha nem húznám jobbra őt, de mégsem tudtam balra se húzni eddig. Szerintetek mit kéne tennem?

Ja és és is lány vagyok.



júl. 15. 00:34
1 2
 11/11 anonim válasza:

Ti nők annyira túl tudtok gondolni mindent :)

Ha tetszik, akkor húzd jobbra, aztán érezzétek jól magatokat! ;)

júl. 15. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!