Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan lány, hölgy, nő,...

Van olyan lány, hölgy, nő, aki szereti a harisnyát mindig és nem csak muszájbol hordja?

Figyelt kérdés

ismerkednék vele, Budapesten.

3.kerulet, ha úgy egyszerűbb.

38 éves 175cm magas sportos fiatalos srác vagyok.

legyszi ne a fiúk már!

Köszönöm szépen!



júl. 6. 14:26
1 2
 11/12 anonim válasza:
Kérdező szerintem is amúgy a legszexibb, testszínű fényesebb mindig felizgat általában :D
júl. 9. 22:44
 12/12 lauka00 válasza:

én kimondottan szeretek harisnyát hordani..nagyjából a minden napi öltözködésem egyik darabja..itthonra nagyon sokat hordom, általában aludni is..de utcára is télen minden nap..azon kívül meg változó..

Egyszerűen Imádom érezni magamon a nylont..szeretem az anyagát a fazonját a testhez simuló hatását…

Jaa..és persze úgy hordom őket ahogy egy harisnyát kellene..úgy ahogy tervezték annak idején..

Meg lehet kövezni meg le hurrogni, de én minden harisnyát addig szoktam felhúzni ameddig csak az anyag engedi és úgy is hordom mindig..mellem alatt simán el hordom és onnan nem csúszkál le..az ülepét meg bele szoktam húzni jól a fenekembe, hogy tartson és így nem csúszkál onnan se

szept. 16. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!