Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány, aki tetszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki tetszik. Valóban jól érzem, hogy le akar rázni?

Figyelt kérdés

Amikor ráírtam 2 nap után, hogy a vodka dinnye kombót pótolhatnánk viccesen, Válasz: Huha + Majom hangulatjel, eltakart arccal

Majd írom: Csak érdekelt, hogy vagy :) Válasz: Élek és virulok, mint mindig :)

Magyarul esélytelen az egész, hagyjam?

Rohadtul rosszul esik. 36 éves, fitness terembe jár, ott láttam meg, párszor köszöntem neki



jún. 27. 23:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a vodka dinnye kombó?
jún. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Vagy lehet csak szimplán ezen a szellemi színvonalon van 😅

Ám igen, szerintem a lényeg az hogy kicsit sem vesz komolyan. Ha potenciális partnerjelölt lennél nála, nem így reagálna.

jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Egyértelmű: nem akar tőled semmit. Lehet pasija is van. Hagyd azt a szegény csajt!
jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem valami kedvesen akar lerázni. Ennyi idősen már megtanulhatott volna emberien nemet mondani. Ez a majomfejezés olyan tini színvonal.
jún. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ennyi ésszel 36 évesen? Jobbat is találhatsz.
jún. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tökre igazatok van :) Csak ugye bejön, dehát leragadt ezen a szinten. Nyilván tetszett neki, hogy teperek. Persze gondolom még mindig a szarrá kigyúrt faszokat szopkodja, mert ezt tartja elit színvonalnak. Engem meg leértékel a reakcióival, mert nem szúrom magam, hogy Michelin baba legyek..
jún. 28. 00:01
 7/18 anonim válasza:
Nem mindenki szurja magat,es aztan miert baj,ha valaki ki van gyurva? Szerintem egy embernek igen is eszre kell venni magat,es lelepnie,ha azt latja a partnere nem vevo a beszelgetesre.
jún. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

"Válasz: Huha + Majom hangulatjel, eltakart arccal"


Arra tippeltem, hogy ilyen 12-13 körül vagytok, még majdnem írtam is, hogy ennyi idősen nem is regisztrálhatnátok a gyakorira.

Erre a csaj 36 éves :D Uram irgalmazz.

jún. 28. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Lány. 36 éves. Lol.
jún. 28. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nekem is az jött le a reakciójából, hogy ovodás.

Értelmes lánnyal nem tudom, mikor találkoztam utoljára. Biztos vannak, csak kevesen. A társkeresőn meg megy a válogatás, meg a szórakozás.

jún. 28. 07:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!