Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány, aki tetszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki tetszik. Valóban jól érzem, hogy le akar rázni?

Figyelt kérdés

Amikor ráírtam 2 nap után, hogy a vodka dinnye kombót pótolhatnánk viccesen, Válasz: Huha + Majom hangulatjel, eltakart arccal

Majd írom: Csak érdekelt, hogy vagy :) Válasz: Élek és virulok, mint mindig :)

Magyarul esélytelen az egész, hagyjam?

Rohadtul rosszul esik. 36 éves, fitness terembe jár, ott láttam meg, párszor köszöntem neki



jún. 27. 23:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%
Manapság rengeteg lett az érzelmileg éretlen, ovis szintű lány Hiába felnőttek, megrekedtek valami nagyon gyermeki állapotban. Duzzogni és nagyképűsködni azt nagyon tudnak, de igazából ennyi. Esetleg amelyik sunyibb, az még a passzív agresszív érzelmi bántalmazásban és játszmázásban, zsarolásban is jeleskedik, de tényleg ennyi. Komoly és mély érzelmeket manapság nem lehet elvárni, a többség sekélyes, éretlen, és azt se tudja mi fán teremnek a valódi érzelmek. Holott elméletileg a női nem ami érzőbb, érzelmesebb, jobban kezeli az érzéseket.
jún. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Holott elméletileg a női nem ami érzőbb, érzelmesebb"


Annak kéne lennie, de nem az. Már mindent a külsőségekben mérnek, nincsenek már érző lányok.

jún. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%
Már azzal, hogy tetszik neked, elbuktad és egy simp vagy. A lányoknak az elérhetetlen jópashik kellenek.
jún. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13-as, oké értem én, amit mondasz. Akkor magyarul férfiként ne közeledj egy nőhöz sem, ne is tetszen, mert akkor te már nem vagy "jó pasi". Ennek semmi értelme.
jún. 28. 10:57
 15/18 anonim ***** válasza:
14. Akkor közeledj ha jeleket ad, hogy tetszel neki. Különben hülyén jössz ki belőle és csak te leszel a zaklató fszfej.
jún. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én, nőként, akinek szintén az említett nőhöz hasonlóan nem a panaszáradat a fő elfoglaltságom, totál mást értettem ki a válaszaiból. Az első nem a találkozásra lehetett reakció, hanem a vodka-dinnye kombóra. Lehet durván ütős a dolog amiről beszéltetek, és azért volt ez a reakciója. A másik pedig, miért meglepő az, ha valaki a hogy vagy-ra nem panaszkodik, nem csak a megszokott köszi jól-t írja, hanem teljes életigenlési hangulat van a válaszában?

Innen simán vinned kellett volna tovább a beszélgetést. Később derülhetett volna ki, hogy valójában milyen válaszok is voltak ezek.

jún. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16. Értem, de ha kizárólag a dinnye vodka zavar, fejalánlhatnál valami mást, nem? Mondjuk igyunk meg egy kávét vagy valamit. Mert ez nekem inkább lekoptatásnak tűnik. A dinnye vodka szerintem itt semmi szerepet nem játszik.
jún. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az ütőset nem rosszként értettem. Ütős, vad, merész, sok de buli...
jún. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!