Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol és hogyan tudok megismerke...

Hol és hogyan tudok megismerkedni egy lánnyal/nővel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Örülnék ha segitséget kapnék kérdésemre.

30 éves Pest vármegyei férfi vagyok, budai oldalon élek.

Munkám 5 percre van tőlem gyalog és ezálltal nem járok nagyobb távolságra el, így még munkámba vezető utamon sem nagyon találkozom emberekkel.

Viszont a magány az egyik legrosszabb dolog. Próbálkoztam társkeresőkkel, de első levél után több nem jött.

Hétvégéken is eljárok programokra, viszont ott is álltalában leköt egy kicsit a munka, így nem sikerül ott se nagyon ismerkedni. Pedig érdekes előadásokat tartok és sok nő is érdeklődött a témáim után, de ismerkedni nem sikerült.

Privátban írt válaszokra válaszolok majd, a kommentekre nem nagyon. Látom hogy sokan "kedves" kis üzeneteket szoktak mindenféle alá írni, így azokat kérném hanyagolni.

Ha te egy béjés szép párkapcsolatban élsz, akkor épitő jellegü dolgokat fogadok el. Én is erre vágyom.

Köszönöm a figyelmet és az esetleges üzeneteket!


jún. 27. 09:26
 1/9 anonim válasza:
Azért ha 30 évesen nincs annyi eszed hogy hol és hogyan kéne ismerkedni, akkor hatalmas gondok vannak....
jún. 27. 09:47
 2/9 anonim válasza:

"Ha te egy béjés szép párkapcsolatban élsz, akkor épitő jellegü dolgokat fogadok el. Én is erre vágyom."


Én a szakértője vagyok a témának, mert több barátnőm is van párhuzamosan, olyan vagyok mint egy szultán. A lényeg az hogy a nők kalandra vágynak, izgalomra és önbizalomra, a te írásodból árad hogy egy dögunalmas átlagember vagy akinek kimerül az élete abban, hogy eljárkál dolgozni mint valami papucs. Javaslom hogy legyél komoly ember pacekkal és vonzani fogod a nőket mint a mágnes mint én

jún. 27. 10:30
 3/9 anonim válasza:
Kettes megválaszolta. Legyél cig...any és a retkeslabu luvnyak csak úgy verekednek majd érted. Csak annyi dolgod lesz, mint kettesnek: arrebbhessenteni a poloskakat az intim zonakrol.
jún. 27. 10:58
 4/9 anonim válasza:
2. Miért te mit csinálsz, nem dolgozol? Bocs, hogy nem születtem gazdag családba, én kérek elnézést. Biztos csak nem akartam eléggé, nyilván én tehetek róla, hiszen csak akarni kell és tenni érte. Ja. Jó reggelt kívánok Magyarország...
jún. 27. 10:59
 5/9 anonim válasza:
Stalkolás általában beválik
jún. 27. 13:57
 6/9 anonim válasza:
fhu mekkora idióta itt mindenki
jún. 27. 13:58
 7/9 anonim válasza:

"2. Miért te mit csinálsz, nem dolgozol? Bocs, hogy nem születtem gazdag családba, én kérek elnézést. Biztos csak nem akartam eléggé, nyilván én tehetek róla, hiszen csak akarni kell és tenni érte. Ja. Jó reggelt kívánok Magyarország..."


Ez így van, főállásban én AI Engineerként dolgozom teljes home officeból contractorként 2,6 - 2,8 milliós fizetésért egy svájci cégnek (árfolyamtól függően) és mivel nem szakadok bele a munkába ezért mellette zenéket szoktam mixelni és hétvégente (szezonban 1-2 hétköznap is Balatonon vagy fesztiválokon) fellépni különböző szórakozóhelyeken DJ-ként. Ami szintén egész jó bevételt termel, de ezt csupán hobbiból csinálom + a mellékes dolgok miatt - pia, nők, turbó, közben a népszerűségem és a referenciám folyamatosan nő Spotifyon, Soundcloud és közösségi médiában + felkeresések, szponzorációs tartalmak és szélesedő követőtábor 👌😎


Na és neked hány követőd van instagramon és mennyi a havi jövedelmed, valamint hány autód és lakásod van mr. nemszülettemgazdagcsaládbaezértcsorovagyok?

jún. 27. 15:01
 8/9 anonim válasza:
7. Csak azt nem értem, mit keresel itt?
jún. 27. 15:47
 9/9 anonim válasza:

8

Valakinek el kell mesélnie milyen istenkirálycsászár 😂

jún. 27. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!