Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valakinek van kedve?

Valakinek van kedve?

Figyelt kérdés
18L vagyok, ha nem hiszed írj rám ($)
jún. 26. 13:19
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
A dollárjel mit jelent? Hogy olcsó vagy? Az éttemeknél alja büfékhez tesznek 1 dbot
jún. 26. 13:23
 2/23 A kérdező kommentje:
az egy emoji jel...
jún. 26. 13:24
 3/23 anonim válasza:

Perceken belül itt lesz a sok simp

:D

jún. 26. 13:24
 4/23 18042 válasza:

Valakinek van kedve?

Mihez?

„18L vagyok, ha nem hiszed írj rám”

Azzal, hogy valakinek válaszolsz még nem bizonyítottad ezt, sőt még akkor sem, ha képet küldesz, mert az lehet akárki másnak a képe, teljes bizonyosság csak személyes találkozás esetén lehetséges.

3

Igen, és azt hiszik, hogy ebből lesz valami, de nem lesz. Nahát, már fél óra eltelt és még egy sincs.

jún. 26. 13:49
 5/23 anonim válasza:
Nekem sok mindenhez lenne kedvem, de arra itt szerintem senki sem hajlandó.
jún. 26. 13:59
 6/23 anonim válasza:
Mihez? Mit csinálsz az életben? Mi érdekel? Mondj már valami magadról ha ismerkedni szeretnél, ennyi fáradságot vehetnél, hogy nem a másiktól várod el hogy húzzon ki belőled minden egyes ki infó morzsát. Ez így a semminél is kevesebb. Királylánynak képzeled magad, mindenki mást meg ennyibe sem veszel.
jún. 26. 13:59
 7/23 anonim válasza:

Nekem van.

Néha jó, néha rossz.

jún. 26. 14:17
 8/23 anonim válasza:
Beszarás válaszolt és meztelen képeket küldött magáról, tényleg csaj.
jún. 26. 14:28
 9/23 anonim válasza:
8 Nem hiszem!
jún. 26. 14:28
 10/23 anonim válasza:
a dollárjellel mit akarsz kifejezni? prosti vagy?
jún. 26. 14:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!