Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van más is úgy vele, hogy...

Van más is úgy vele, hogy ismerkedne, de egyszerűen nem tud eljutni a találkozásig?

Figyelt kérdés
Nem innen gyakorirol kiindulva csak, hanem általábosan bármilyen ismerkedős oldal.
jún. 25. 17:02
 1/6 anonim válasza:
Jaaa. Vagy ha eljutok, akkor utána megszakad a kapcsolat. Pedig ugyanúgy kommunikálok mint a cseten; aztán valahogy mégsem vagyok szimpi a pasiknak (Vagy a másik, hogy túl szimpi vagyok és rögtön nyomulnak meg szinte szerelmet vallanak 🤡)
jún. 25. 18:40
 2/6 anonim válasza:
jajjj, egyes, olyan szépek a szavaid. miota olvastam, csak te jársz a fejemben. Szerelem első olvasásra?
jún. 25. 19:03
 3/6 anonim válasza:
a taliig is el juto ksoksor de utána valahogy mindig kiábrándultan jövök haz és el kezdek hanyagolni de nem tudom miért pedig a talit élveztem legtöbbsör
jún. 25. 19:43
 4/6 anonim válasza:
Évek óta folyamatosan ezt tapasztalom, pedig igyekszem normális, érdeklődő és türelmes lenni, tolerálni az emberek fszságait, de minden hiába.
jún. 25. 21:31
 5/6 anonim válasza:

Ugyan igy vagyok vele, nagyon ritkan jön össze a talalkozo, pedig elöben sokan mondtak mar hogy jol nezek ki.

Kommunikalni is normalisan tudok es meg csak nem is vagyok nyomulos. Ennek ellenere megse

jún. 26. 07:03
 6/6 anonim válasza:

Van, az tali simán alakulna, de mért kell már a szex legapróbb részletét is igazolnom előre?

Férfi vagyok. És ha én nem akarok szexelni de a csajszi akar, mért nem hagyja hogy talizzunk és majd alakul.

10.0000% osan tudni kell előre mindent!

jún. 26. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!