Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Volt itt olyan, aki párra...

Volt itt olyan, aki párra lelt ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés
És most komoly kapcsolatra gondolok!
jún. 20. 11:30
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
#8: Biztosan, nekem nőkkel vannak tapasztalataim. Az egyik rosszabb volt, mint a másik. És sajnos igaza van annak, aki azt írja, hogy már egy egyszerű beszélgetést sem nagyon lehet fenntartani, eleve vagy nem is érdeklődnek irántad, vagy hamar rád unnak. Arról nem is beszélve, hogy sokan apró-cseprő dolgokból, félreértésekből kreálnak nagy sértődéseket, aztán jön a sértődés meg a tiltogatás ahelyett, hogy megpróbálnák felnőtt módjára megbeszélni ezeket a dolgokat. Az emberek elértéktelenedtek egymás szemében, és sokan azt hiszik, hogy csak azért, mert neten beszélnek a másikkal, bármit megtehetnek.
jún. 20. 18:20
 12/21 anonim válasza:
Én is lassan tanulmányt tudnék írni az itteni emberekről, hát nem lenne valami vidám olvasmány. Már csak azt nem tudom eldönteni, hogy az összes sérült, sértődött, kommunikációképtelen és empátiahiányos hülye itt csoportosul az oldalon (plusz a kevés megmaradt normálisabb személy akik meg cserébe egyre inkább visszahúzódnak), vagy a világ romlott el ennyire és igazából máshol is ugyanez már a helyzet.
jún. 20. 18:28
 13/21 anonim válasza:
Nekem is elég gáz tapasztalataim vannak az itteni ismerkedésről; volt olyan nő, aki azt akarta, hogy tűvel szurkáljam és vezessek bele áramot (no joke), volt, amelyik szagolgatta a saját bugyiját (nyuszilány), volt, amelyik kicsit ducinak nevezte magát (és még ő ghostingolt engem), miközben 170 centire volt 120 kiló, volt olyan multis pénzügyi igazgató, aki szexkapcsolatot akart csak, de az utolsó pillanatban lelépett (gyömbérke2) és még sorolhatnám. Mondom ezt úgy, hogy teljesen normális férfinak tartom magamat, semmilyen beteges fétissel.
jún. 20. 19:34
 14/21 anonim válasza:
És az külön gyönyör amikor manapság az ilyen történetek is úgy vannak előadva - a feminizmusnak hála - hogy a férfi volt a perverz/bunkó/követelőző/személyiségzavaros, a nő pedig az áldozat aki nem tehet semmiről. Sok hasonló storyt látok, ahol végül rendre kiderül hogy a nő volt leginkább a hunyó, de a sok agyhalott még így is őt védi, amikor már nyilvánvalóvá válik.
jún. 20. 19:43
 15/21 anonim válasza:
És persze mindezt az úgynevezett nemi egyenlőség jegyében.
jún. 20. 19:44
 16/21 anonim válasza:
Nekem is volt pár ilyen rossz élményem itt. A többség szimplán közönyös volt, nekem kellett volna őket szórakoztatnom. Akadt néhány, akivel tényleg jól el tudtunk beszélgetni, de egyik pillanatról a másikra eltűntek, vagy ha találkozni szerettem volna velük, akkor leléptek. Volt, akivel átmentünk Messengerre, de folyamatosan csak ígérgette a találkozást. Volt, akivel szintén átmentünk oda, és amikor megmondta a nevét, és megkérdeztem, hogy melyik profil az övé, mert több hasonló nevű csaj volt, akkor szerényen közölte, hogy mind közül ő a legszebb. Volt, aki betegesen irtózott mindenféle testi kontaktustól, a másikról kiderült, hogy egy se veled, se nélküled típusú kapcsolatféleségben van egy agresszív gyerekkel. Az egyik legfélelmetesebb eset az a csaj volt, akivel még csak a találkozást terveztük, de már azt kérdezte, hogy mennyi idő után költöznék oda hozzá, mert hogy ő összeköltözésig nem kefél.
jún. 20. 20:37
 17/21 LazyJones válasza:
Én. 2.5 éve vagyunk együtt, kevés híján 3 éve kezdtünk el itt beszélgetni.
jún. 20. 22:27
 18/21 Noren1989 válasza:

Eléggé régen, és még a régi ismerkedés rovatban.


A felnőtt pàrkapcsolatokban hamaràbb talàltam nőt.

jún. 21. 06:21
 19/21 anonim válasza:
Alkalmi kapcsolatom volt jó pár innen meg 20as éveim elején. Most így 30 fölött csak szotyizni járok ide.🤗
jún. 22. 07:37
 20/21 anonim válasza:

5-10 éve több páromat is innen "vadásztam le", de jobban belegondolva inkább ők engem. Még talán nem is volt külön ismerkedős rész, szimpla kérdésekre válaszoltam és ők kerestek fel általában, hogy szimpatikus volt, amit írtam és ahogy fogalmaztam, normálisnak tűnök, szívesen beszélgetnének.


Azóta a normálisság és a felkeresés is elmúlt... :'D


F

jún. 22. 20:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!