Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Volt itt olyan, aki párra...

Volt itt olyan, aki párra lelt ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés
És most komoly kapcsolatra gondolok!
jún. 20. 11:30
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Igen, pár éve megismertem itt egy nőt, de sok köszönet nem volt benne. 1,5 évet voltunk együtt, ő volt életem szerelme. Akkor még nem láttam a rózsaszín ködtől a vörös zászlókat... Sajnos mentális beteg volt, de segítséget elfogadni és gyógyulni nem akart. Tönkretett engem is lelkileg.
jún. 20. 11:47
 2/21 anonim válasza:
Igen. Mára a menyasszonyom.
jún. 20. 12:12
 3/21 A kérdező kommentje:
1! Mi történt?
jún. 20. 12:47
 4/21 anonim válasza:
Hallottam hiteles történeteket hogy régen itt többen is összejöttek, lett sok sikeres hosszútávú kapcsolat is, esetenként házasság. Ezek többnyire sok sok éve megtörtént találkozások, még relatív normálisabb világ volt, és az emberek is jóval normálisabban álltak egymáshoz. Viszont ami pár éve pusztít itt is fertő, hülyítés, hitgetés, hazugságok, ghosting, válogatott személyiségzavaros emberek felülprezentálódása, meg hogy mindenki csak elvár de cserébe semmit nem akar adni, na abból kétlem hogy bármi jó is származna. Csak rengeteg csalódás, düh, gyűlölet és újabb érzelmi sérülések. Véleményem szerint be kellene szántani ezt a kategóriát, mert jelen formájában sokkal többet árt mint használ.
jún. 20. 13:15
 5/21 anonim válasza:
#4 Sok igazság van a szavaidban.
jún. 20. 13:18
 6/21 anonim válasza:
Nem. Volt pár találkozás innen (sok-sok évvel ezelőtt, illetve tavaly év elején egy baráti beszélgetés), de régebben sem volt sokkal egyszerűbb. Akkor is sok volt a kamus, a hitegető, a beszari, a ghostingoló, a semmire lepattintó nőszemély itt, de mára talán még rosszabb lett a helyzet.
jún. 20. 13:20
 7/21 A kérdező kommentje:
4! Én is tapasztaltam ezeket és egyetértek.
jún. 20. 15:07
 8/21 A kérdező kommentje:
6! Nem csak a nők pattannak le....
jún. 20. 15:07
 9/21 anonim válasza:
Ami azt illeti, van itt kattos bőven férfiben és nőben is... Nekem volt innen párom, sajnos az 1. hozzászólást erősíti, nem az üdítő kivételt. Ennek ellenére nem gondolom, hogy ne tudnék itt párt találni, de azért ez eléggé rányomta a bélyegét és most már nem vagyok ilyen naiv. F.
jún. 20. 16:09
 10/21 anonim válasza:
De ha a legjobb szándékod ellenére is a másik fél folyamatosan pár hét alatt eltünedezik, kiüresíti a beszélgetést, halálos drámát generál mert ő valamit félreértett, random érzelmi bántalmazóba csap át pillanatok alatt, vagy szimplán csak ghostingol szó nélkül, akkor hogyan lehetne itt párt találni? A szimpla beszélgetőpartner se igazán működik manapság, élőbe meg a többség végképp nem jön át mostanra, csak az ígéretek és nagy szavak vannak, majd a ghosting egyik pillanatról a másikra, többnyire minden előzmény nélkül.
jún. 20. 16:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!