Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Eljön velem valaki randizni?

Eljön velem valaki randizni?

Figyelt kérdés

Ismerkedni szeretnék, de nem úgy, hogy itt, vagy e-mailben hetekig-hónapokig írogatunk egymásnak, hanem személyesen. Amolyan vakrandiszerűen. Hogy rögtön kiderüljön, szimpatikusak vagyunk-e egymás számára, vagy pontot kell tenni a végére, és továbblépni.

Hogy mire gondolok?

Beülhetnénk valahová egy kávéra, túrázhatnánk a természetben, mehetnénk táncolni, vagy strandra, sétálhatnánk a városban, megnézhetnénk egy kiállítást, vagy múzeumot ..., nagyon sok minden szóba jöhet, a legegyszerűbbtől az extrémig, nyitott vagyok új dolgokra is.


Szóval azt szeretném, ha egy konkrét programmal és időponttal jelentkezne az, aki arra adja a fejét, hogy vakrandizik velem.


A miheztartás végett némi támpont azért szükségeltetik a dologhoz.

40-es nő vagyok, Heves megyében élek. A korosztályomból keresek partnert, 40-50 éves korig, és lehetőleg olyat, aki nem az ország másik végén lakik. Legszívesebben Egerben találkoznék először, de ez nyilván függ az adott programtól. A jövő hét végétől lenne alkalmas számomra.


Nos, elöljáróban ennyit, a többit (rövid egyeztetés után) személyesen.


Köszönöm



jún. 20. 09:59
1 2
 11/20 anonim válasza:
Egy jó randinál mindegy, hogy valaki férfi vagy nő. Legyen meg a vibe az a lényeg.
jún. 21. 11:38
 12/20 anonim válasza:
A Noémi az gondolom férfi név itt egyesek szerint. És a Noémit ugyabár Noénak nem lehet becezni 🤦🤦🤦🤦🤦🤦.......idióta csürhe!
jún. 21. 11:42
 13/20 anonim válasza:

12

A Noé férfi név. Senki nem gondolta csak az 5-ös, hogy nő.

jún. 21. 11:45
 14/20 anonim válasza:
Vakrandira a nem tul szep emberek mennek, szoval felejtos
jún. 21. 11:56
 15/20 anonim válasza:

#13

Pont, hogy egy troll az illető, csak porovokálni akar!

jún. 21. 11:59
 16/20 anonim válasza:
13. Legyen neked akkor. Hülye f@sz. Akivel innen ismerkedtem és látott rólam képet az megmondhatja mennyire vagyok nő. Büdös parasztok! Le lehet rólam szállni. Tettem fel kb 5 kérdést és a sok f@sz aki halál ronda volt , fogyi, vagy öreg és nem akartam velük ismerkedni ,most azok verik itt a nyalukat. Hát ez van. Nem kelletek a francnak se, legalább én akkor dugók amikor akarok, és azzal akivel akarok, nektek meg ennyi sem jut.
jún. 21. 11:59
 17/20 anonim válasza:

16

Noé névvel nő lennél? Akkor bocsi, én tényleg azt gondoltam férfi vagy. A stílusod is egy bunkó férfit feltételez. Tudom vannak bunkó paraszt nők is csak nem ez volt a kiindulópontom. Tévedtem. Sorry.

jún. 21. 12:04
 18/20 anonim válasza:

Képzelem, hogy kikkel dughatsz, na mindegy...

Nekem sincs hiányom, nehogy azt hidd, de veled ellentétben én normális személyeket tudok megfogni, mert nem vagyok egy őstulok.

Bye

jún. 21. 12:06
 19/20 anonim válasza:
Pont ez a véleményem nekem is,mint a 18-nak!!!
jún. 21. 12:13
 20/20 anonim válasza:
Végül is ez lehet egy vakrandi lényege, hogy azt sem tudjuk hogy az illető férfi vagy nő.
jún. 21. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!