Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Eljön velem valaki randizni?

Eljön velem valaki randizni?

Figyelt kérdés

Ismerkedni szeretnék, de nem úgy, hogy itt, vagy e-mailben hetekig-hónapokig írogatunk egymásnak, hanem személyesen. Amolyan vakrandiszerűen. Hogy rögtön kiderüljön, szimpatikusak vagyunk-e egymás számára, vagy pontot kell tenni a végére, és továbblépni.

Hogy mire gondolok?

Beülhetnénk valahová egy kávéra, túrázhatnánk a természetben, mehetnénk táncolni, vagy strandra, sétálhatnánk a városban, megnézhetnénk egy kiállítást, vagy múzeumot ..., nagyon sok minden szóba jöhet, a legegyszerűbbtől az extrémig, nyitott vagyok új dolgokra is.


Szóval azt szeretném, ha egy konkrét programmal és időponttal jelentkezne az, aki arra adja a fejét, hogy vakrandizik velem.


A miheztartás végett némi támpont azért szükségeltetik a dologhoz.

40-es nő vagyok, Heves megyében élek. A korosztályomból keresek partnert, 40-50 éves korig, és lehetőleg olyat, aki nem az ország másik végén lakik. Legszívesebben Egerben találkoznék először, de ez nyilván függ az adott programtól. A jövő hét végétől lenne alkalmas számomra.


Nos, elöljáróban ennyit, a többit (rövid egyeztetés után) személyesen.


Köszönöm



jún. 20. 09:59
1 2
 1/20 anonim válasza:
Na,ez az igazi! Gratulálok,sok szerencsét!!!👍
jún. 20. 10:15
 2/20 anonim válasza:
Végre egy normális nő.
jún. 20. 10:23
 3/20 anonim válasza:
20as éveidben ugye te elvártad a klasszikus ismerkedést? Sok sikert, de azért kicsit méltatlan, hogy fordítva egy nő sem jönne el ilyen körülmények között randizni velünk...
jún. 20. 10:25
 4/20 anonim válasza:

Tetszik a kiírásod és szimpatikusnak is tűnsz, bár én még csak 40 vagyok.

Viszont Bp. mellett élek és nem látom értelmét a távkapcsolatnak.

jún. 20. 11:42
 5/20 anonim válasza:

#2

Ha tudnád az igazságot...

Eltűnt a hozzászólásom, de bezzeg a kérdés maradt, amit jelentettem!!

Jól van, úgyis hülyéknek áll a világ, sajnos!

Bye Noé!

jún. 20. 11:53
 6/20 anonim válasza:
Én nagyon szeretném ha összejönne neked valaki egy randin. Bár ezen sokat nem tudok segíteni de ha kell eljátszom a cupidot. Előveszem az íjamat, rámutatsz valakire és én lábon lövöm.
jún. 20. 12:50
 7/20 anonim válasza:
Végre jöjjön össze egy, aztán többé már ne boldogítsa itt a népet. Ámen!
jún. 20. 12:53
 8/20 anonim válasza:
Kuldj képet
jún. 21. 07:13
 9/20 anonim válasza:
5! Te barom, nem én írtam ki! Noé88
jún. 21. 11:30
 10/20 anonim válasza:

9

Eleve te férfi vagy. Nem is értem az 5-ös miért gondolt nőnek :)

jún. 21. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!