Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkereső platform?

Társkereső platform?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy 2024-ben melyik tárakereső oldalt ajánlanátok és miért?


Még nem volt dolgom eggyel se, de úgy gondoltam először közvéleménykutatást tartok :D


27/F



jún. 9. 22:59
1 2 3
 11/30 anonim válasza:

Engedd el ezeket az internetes tarskereső sz.rokat... A Tinder és társai csak a nőknek nagyon jók, mert öntik beléjük az önbizalmat - még a kevésbé vonzó külsejű nőkbe is - mert naponta több száz nyálcsorgató pasi húzza őket jobbra...

A férfiaknak - hacsak nem kifejezetten jóképű az illető - komolyan rongálják az önbizalmukat ezek az alkalmazások- illetve oldalak, mert szinte egy csaj sem ír vissza... Amelyik visszaír, az is hirtelen eltűnik...

Én is a való életet ajánlom! Menj el bulizni! Ott azért könnyebb találni még normális csajt is! Saját tapasztalatból írom!

Emeld fel a hátsódat és mozdulj ki a barlangodból! Nem fognak a csajok becsengeti hozzád! Nem a sült galambot kell várni, hanem tenni is érte!

jún. 10. 07:01
 12/30 anonim válasza:

Élőbe se jobb

A csajok falkába vannak, védelmezik egymást

Ha egy csajt leválasztasz a falkárol, minimum egy masik csaj tuti utána jon

jún. 10. 07:43
 13/30 anonim válasza:
12:egyet fizet kettőt kap?Hol a probléma?
jún. 10. 09:03
 14/30 anonim válasza:
Én is úgy tapasztaltam hogy élőben is ugyan ez a szitu, ha odamegyek egy csajhoz csak köszönni már egyből hülyének néz meg "hátrál"
jún. 10. 09:05
 15/30 anonim válasza:

Egyik társkereső app sem használható, mert az a céljuk, hogy minél több időre a telefon elé ragasszák a felhasználót, hogy lehetőleg minél tovább reménykedjen, de ne tudjon egyről a kettőre jutni.

Ingyen senkinek sem lehet üzenetet írni, ezen kívül alig akad olyan nő, aki "hétköznapi" és elérhető. Nagyvonalú életet élő hírességeknek tűnnek, akik még wc-re is jachttal járnának egy profi fotós kíséretében estélyi ruhában, koktéllal a kezükben, fülig érő mosollyal. Egyáltalán nem mutat reális képet, pont úgy, ahogy az instagram sem.

Reménykedésért pedig nem fogok fizetni...

jún. 10. 10:42
 16/30 anonim válasza:

Én az elején nem hittem hogy egy társkereső oldalon szerelmet lehet találni, nem egy férfinek mondtam mi célból vagyok ott és röhögött ki, amiért ilyen buta és naiv vagyok. Na, nekem szerencsém volt.

Tinderen szinte csak normális férfiakkal beszéltem, persze voltak kivételek, de mivel nekem elég határozott elképzeléseim voltak azzal kapcsolatban, ki lehet normális, a számomra "Red flag"-nek tulajdonított képekkel rendelkező férfiakat egyből balra húztam.

Én megtaláltam a szerelmet, lassan 1,5 éve együtt vagyunk. :)

A lényeg, kedves Kérdező, ez sajnos csak a szerencsén múlik, mert vannak normális lányok, de nagyon elvétve. Barátomnak a max 20 matchéből össz-vissza 2 lány ha visszaírt neki. Sok férfi ismerősömtől ugyanezeket hallom. :/

jún. 10. 11:02
 17/30 anonim válasza:
linkedin, hihetetlen csajok vannak ott.
jún. 10. 11:54
 18/30 anonim válasza:

#16

xddddddd Te nő vagy az teljesen más xddd Egy férfinak esélye sincs

jún. 10. 11:55
 19/30 anonim válasza:
Az első válaszoló megírta a tutit. Ennyi.
jún. 10. 22:15
 20/30 anonim válasza:

16, jó de basszus te nő vagy :(

Mi örülünk ha van 1-2 Match. Nekünk a társkereső olyan, mintha focipálya méretű tóban akarnánk kifogni az egyetlen halat, nem nyüzsög úgy körülöttünk az ellenkező nem, mint nálatok...

jún. 11. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!