Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkereső platform?

Társkereső platform?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy 2024-ben melyik tárakereső oldalt ajánlanátok és miért?


Még nem volt dolgom eggyel se, de úgy gondoltam először közvéleménykutatást tartok :D


27/F



jún. 9. 22:59
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
Egyiket se. Mindegyiken nagyképű, flegma, felszínes nők vannak akik azt hiszik nekik mindenből a legjobb jár.
jún. 10. 00:04
 2/30 anonim válasza:
Elmész egy buliba csajozni. Több értelme van
jún. 10. 00:13
 3/30 A kérdező kommentje:
Igen arra is gondoltam, hogy máshol is lehet csajozni. Mondjuk buliba nem járok...
jún. 10. 02:12
 4/30 anonim válasza:

Hát sajnos nagyon nehéz a helyzet

Neten ma már képtelenség, minden platformon egy nőre jut 10 pasi egyszerűen esélye sincs egy átlagos férfinek így ha csak nem vagy extra jó képű akkor csak az idődet pazarlod rá néha a pénzed is, én például telejesen átlagos külsővel rendelkezem és a tinderen az 59 euer forintos csomag ellenére is csak egy-két találatom volt és azok se nagyon írták vissza így képzeld el xd persze próbálkozni lehet

Élőben az a probléma hogy a nők egyből megijednek meg hülyének néznek ha odamész hozzájuk

jún. 10. 02:42
 5/30 anonim válasza:
50 ezer forintos prémium*
jún. 10. 02:43
 6/30 anonim válasza:
Egyszer volt az nlc párkeresője. Mióta az megszűnt, nem lãttam érzelmesebb fajtát.
jún. 10. 04:00
 7/30 anonim válasza:
Szerencse kell hozzá én pl fb-n találtam egy kincset....
jún. 10. 05:04
 8/30 anonim válasza:
Csajok és Pasik,Instagram
jún. 10. 05:21
 9/30 anonim válasza:
Mivel a tarskeresok 90%-a ferfi igy egyiket se ajanlom
jún. 10. 06:02
 10/30 anonim válasza:
Hát igen de élőben sem szeretik ha valaki próbálkozik, ott is jut minden nőre 10 pasi
jún. 10. 06:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!