Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Létezik társkereső alkalmazás,...

Létezik társkereső alkalmazás, vagy oldal előnytelen külsejűek számára?

Figyelt kérdés
Tudom-tudom, száradjunk meg egyedül, mert rondák vagyunk, meg ilyesmi... Mindettől függetlenül, aki szintén előnytelenebbnek tartja a kinézetét, hol járt sikerrel? A magam nevében kijelenthetem, nincsenek elszállva az igények sem, mielőtt beindulna a "nyomorék incelezés", ha a partner is hasonló tulajdonságokkal rendelkezik, csak előny.
máj. 29. 22:18
1 2
 11/18 anonim válasza:

Hmm..


Előnytelen a külsőd vagy ronda vagy? Mert a kettő nem ugyanaz.


Az előnytelen külső nem feltétlen probléma, mármint az javítható, a rondaság az nyilván nem.


Előnytelen külsőt lehet korrigálni öltözködéssel, stílussal pl.


Egy előnyös külsejű emberen a Lidl-s papucs meg a telepi susogós nadrág is jól áll. Egy előnytelen külsejűn pedig nagyon nem, ezért neki olyan öltözködési módot kell választania, ami illik hozzá.


Ha ronda vagy, az már inkább problémás.

máj. 30. 10:54
 12/18 anonim válasza:
Sosem a külsőt néztem.Nyilvan kell hogy valami megfogjon egy férfiban de a belső sokkal fontosabb mint a külső. Ha gondolod beszéljünk. 🤗
máj. 30. 11:36
 13/18 anonim válasza:

Ugye tudod, hogy van, akinek az a szép, amit te rondának tartasz?


Szóval kb. bármelyik társkeresőn próbálkozhatsz.

máj. 30. 13:00
 14/18 anonim válasza:

"#8 Ha egész életedben azzal basztatnának, hogy "nézz már a tükörbe, ronda vagy, senkit nem érdemelsz, rohadj meg egyedül", nem módosítana a mentalitásodon?"


Természetesen nem. Aki a külső kinézet alapján ítél meg egy embert annak a véleménye annyit is ér (semmit).

máj. 30. 13:19
 15/18 A kérdező kommentje:
Magas, kiugró homlokcsont, hatalmas orr és orrlyukak (afrikaiaknak van hasonló), gombszemek és ez csak a fejem. A testemről nem is beszélek. 2018 óta edzem és mostanra értem el azt, hogy egyáltalán 3D-s kiterjedésem legyen, de még mindig sovány vagyok. Mindenki döntse el ez alapján, hogy ronda, vagy előnytelen a külsőm. Mindig az előbbi jelzőt használták, az jelenthet valamit.
máj. 30. 13:24
 16/18 anonim válasza:

Nézd, embere is válogatja, engem leginkább a kövérség zavar egy emberen. Az ellen meg lehet tenni.


Emellett persze ezerféle dolog tetszhet és taszíthat egy emberen, meg ezek különféle kombinációja. Olyan ez, mint a zene: kétféle van, aki tetszik és aki nem. Ami neked meg pár embernek ronda, másnak lehet aranyos.

Nem invalidálni akarlak, és elhiszem azt is, amit mondtak rád sokan.


#14-essel is vitatkoznék annyiban, hogy bár az értéket valóban nem a külső határozza meg, ha valaki külsőleg taszít, annak nem nagyon keresem a társaságát, nyilván te is így vagy ezzel. Persze, arra nincs mentség, ha valaki olyanokat mond, mint amiket a kérdező idézett, különösen, ha az illető nem tud rajta változtatni.


A másik dolog, hogy ha egy nő TÁRSAT keres, nem csak egy f*szt a p*nájába (már elnézést), akkor nem a kinézet lesz a kizárólagos szempont. Nyilván, ha valaki nagyon nem tetszik neki külsőre, azt balra fogja húzni (mondjuk a tindert húzogatók nagy része csak f*szt akar húzogatni, nem társat keres), de mondjuk úgy, nem a külső lesz a kizárólagos szempont.


Én akkor is azt mondom, kérdező, hogy ne add fel. A "ronda" külső mögött gyakran kivételesen szép belső van, és ez is megfoghat sokakat. Ha nő lennék, komolyan kérnék rólad képet.

máj. 30. 14:18
 17/18 Barnabas333 válasza:
Azért minden társkeresőn találsz pár csúnyább ducibb nőt, persze ha ők meg neked nem jönnek be. Nem egyszerű magamról tudom, nem igazán tudok jó tanácsot adni. 46F
máj. 30. 15:45
 18/18 anonim válasza:

Bár csak lenne nő is aki így gondolkodik.


Kérdező van kedved haverkodni?

jún. 2. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!