Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen társkereső oldalakat/al...

Milyen társkereső oldalakat/alkalmazásokat ajánlatok?

Figyelt kérdés

2023. jún. 13. 15:47
1 2
 1/13 anonim válasza:
Most erre mit lehet írni? Én még úgy is bepasiztam, hogy csak azért regisztráltam be valahova, hogy lecsekkoljam a kollégám adatlapját, és egy növény volt a profilképem.
2023. jún. 13. 16:46
 2/13 anonim válasza:

1-es:Nem volt csalódás a partnerednek hogy egy tulipán helyett veled találkozott?

Szerintem a legjobb társkereső az Instagram /biztos lesznek akik majd azt írják az Insta nem társkereső-de,az.../ Tudsz képet feltölteni,képet lájkolni,üzenetet küldeni.Én pasiként több nővel leveleztem instán,mint bármelyik másik társkeresőn összesen...

2023. jún. 13. 16:57
 3/13 anonim válasza:
Haha, az 1-es igazat ír. Instán ezerszer jobb a felhoztatal, mint bármelyik szextoborzón. Legalábnbis fiúknál ez a helyazet.
2023. jún. 13. 17:07
 4/13 anonim válasza:
Gyakori kérdések
2023. jún. 13. 17:45
 5/13 anonim válasza:
Én mit cseszek el Instán😂? Nekem egy nem írt vissza. Jó mondjuk nem is vagyok egy Adonisz, szóval gonolom ez áll a háttérbe, de akkoris, annyian írják az Instát én meg egy szerencsétlen vagyokXDD
2023. jún. 13. 18:41
 6/13 anonim válasza:
goldengate.hu!😆
2023. jún. 13. 19:12
 7/13 anonim válasza:
5-ös:Az Insta alapvetően egy "lájkgyűjtő" oldal,eszerint érdemes használni.Nem számít mennyire nem tartod magad vállalhatónak,több millió felhasználónak rengeteg féle ízlése van.Kezdj el képeket készíteni magadról,sokat,különböző élethelyzetekben-tudj miből válogatni.Hetente tegyèl fel új képet,legyen érdekes az oldalad.Napozás,biciklizés,mozi csavavargás,új séró,tetkó.Legyen olyan telód amin van kétoldali kamera,van időzítő,tudsz egész alakos beállítast kreálni.Ha izgalmasnak mutatod magad,lesz aki meg akar majd ismerni.
2023. jún. 13. 19:45
 8/13 anonim válasza:
#7.Szomorú olvasni, hogy termékké váltunk teljes mértékben.
2023. jún. 13. 21:09
 9/13 anonim válasza:
Szomorú vagy sem-ilyen lett a világ.Minden "termékhez" kell a jó reklám...
2023. jún. 13. 21:14
 10/13 anonim válasza:
Facsebrouk daijting bebálós appos a keresésre.
2023. jún. 13. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!