Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan szingli budapest...

Van itt olyan szingli budapesti nő, aki unatkozik ma este és szívesen ismerkedne velem ezen az oldalon? 32/F

Figyelt kérdés

Tudom, sokkal nagyobb lenne az esélye annak, hogy valaki írni fog, ha ezt a részt rendesen kitöltöm és írok egy csomó mindent magamról, de ehhez most nincs kedvem. :D Kezdjük el úgy a beszélgetést, hogy nem tudunk egymásról semmit. :D


Benyomhatnék valami filmet, de inkább ismerkednék, annak több értelme van. Ha lenne kedved dumálni, írj privát üzenetet.


máj. 3. 21:05
 1/5 hannna099 válasza:
Egyáltalán nem rosszból mondom, de ha tényleg komoly felnőtt kapcsolatot keresel, egy érett nővel, ne a gyakorikérdéseken kezd. Szimplán mondva, senkinek nem vonzó ez így. Arról ne is beszéljünk hogy mennyi veszély lapulhat egy ilyen egyszerű "csak dumáljunk" dolog mögött. Nem rosszból, csak annyit mondok, hogy ezzel nem fogsz sokra menni...
máj. 3. 21:54
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam netes társkereső oldalakkal/alkalmazásokkal is, amik ugye pont a netes ismerkedésre lettek kitalálva, de abbahagytam. Hihetetlen, ami azokon megy. Arra gondoltam, hogy miért ne írjak ki ide egy kérdést, hátha valaki azt fogja gondolni, hogy "végülis miért ne". Bár miután elolvassák a kommentedet, lehet mégis inkább azt gondolják, hogy "áh, igaza van ennek a Hannának, inkább mégsem írok a kérdezőnek". 🤣
máj. 3. 22:07
 3/5 anonim válasza:
Hát végülis akinek még annyi esze sincs, hogy levonja azokat a következtetéseket a dologból, mint Hannának, az tényleg csak "arra" jó...
máj. 3. 23:16
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig 2 óra 30 perc alatt pontosan 0 privát üzenet jött. :D Ennyire nem tud senki spontán lenni, hogy úgy elkezdjen egy férfival beszélgetni, hogy a kérdéséből csak az életkora és a lakhelye derül ki? Így legalább egy csomó téma marad a privát beszélgetésre. Egyébként párkapcsolatot keresek, szóval aki esetleg azt gondolta, hogy "jaj, biztos csak dugni akar", tévedett.
máj. 3. 23:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát sajnos továbbra sem érkezett privát üzenet, úgyhogy nálam pizsi time van. :D
máj. 4. 01:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!