Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve beszélgetni...

Lenne kedve beszélgetni valakinek arc nélkül?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok. Társkeresés témába raktam a kérdést, mert lánnyal szeretnék beszélni... de az igazság az, hogy nem társat keresek hanem egy lányt akivel egyszerűen tudok napi szinten írni, akár arc és név nélkül is. Szeretném, ha a lehető legjobban megismernénk egymást még a külsőségek előtt.

Nem vagyok túl jó beszélgető partner. Sosem tudom, hogy milyen témát kéne feldobni :D Viszont szívesen beszélgetnék bármiről.



márc. 31. 01:59
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
Ha idősebb vagy még jó is lett volna.
márc. 31. 20:49
 12/26 anonim válasza:
Hogy mivan???
ápr. 1. 13:21
 13/26 anonim válasza:

Szóval, társkeresés kategóriában keresel egy lányt, akivel csak beszélgetni akarsz úgy, hogy nem keresel társat.


De aztán meg mégis kiemeled, hogy a külsőségek előtt jobb megismerni egymást, mert mindenki az alapján választ párt.


Ez olyan mintha amúgy párt keresnél, de úgy adod elő, hogy jhaaaj amúgy nem.


Szóval, először kérlek döntsd el, hogy mit szeretnél, s utána vágj csak bele.


Illetve, ha ismered azt a közhelyet, hogy a külső megfog, a belső megtart, akkor pedig nem értem, hogy miért akarsz arc nélkül ismerkedni?

Mármint, rendben.


De! Mi van, ha belemegy valaki ebbe? Boldogan elbeszélgettek, hetekig, hónapokig, nagyon jól így írásban, arc nélkül, s kezd jó lenni a kémia is. Mindketten elkezditek megkedvelni a másikat, kíváncsiak lesztek egymásra. Megtörténik a képcsere és a lány, mondjuk durván deformált testű kerekesszékes aki részben gondozásra is szorul, vagy hihetetlenül, de tényleg durván, nem szép lány.

Ekkor Te mit teszel, kedves kérdező? Eltűnsz? Lelépsz? Vagy maradsz? Mit tennél?

Előre is köszönöm a választ.

ápr. 1. 16:17
 14/26 anonim válasza:
#13 azért kíváncsi vagyok élőben is ekkora nagy megmondó ember vagy-e
ápr. 1. 16:29
 15/26 anonim válasza:

"Mi van, ha belemegy valaki ebbe? Boldogan elbeszélgettek, hetekig, hónapokig, nagyon jól így írásban, arc nélkül, s kezd jó lenni a kémia is. Mindketten elkezditek megkedvelni a másikat, kíváncsiak lesztek egymásra. Megtörténik a képcsere és a lány, mondjuk durván deformált testű kerekesszékes aki részben gondozásra is szorul, vagy hihetetlenül, de tényleg durván, nem szép lány. Ekkor Te mit teszel, kedves kérdező? Eltűnsz? Lelépsz? Vagy maradsz? Mit tennél?"

Tény, hogy nem mindenki tudna vállalni egy ilyen kapcsolatot továbbra is. De az is lehet, hogy attól még maradhatnának barátok.

Egyébként ha csak hónapok múlva derülne ki valakiről, hogy "durván deformált testű kerekesszékes aki részben gondozásra is szorul, vagy hihetetlenül, de tényleg durván, nem szép", akkor ott valami nagyon nincs rendben, mert akkor az illető ezt nagyon próbálta titkolni már a kezdet kezdetétől - és akkor joggal merül fel, hogy vajon mi mindent titkol még! Vagyis ebben az esetben nincs meg a két ember közötti bizalom, ami pedig eleve kizárja a még hosszabb távú kapcsolat lehetőségét.


De ha bármikor, bármi miatt (nem csak az miatt, amiről kérdezel, hanem mittudomén, a politikai vagy vallási nézeteik közötti különbségek miatt, vagy a földrajzi távolság miatt, stb.) bármelyikük meggondolja magát az ismerkedés közben, akkor mi van? Akkor mit veszítettek az ismerkedéssel? Semmit.

És mi van, ha nem így kezdődik, hanem rögtön képcserével, és úgy mennek bele egyre jobban az ismerkedésbe, de menet közben bármelyikük bármi miatt meggondolja magát? Nem ugyanaz a helyzet? Hiszen egyik esetben sem ígérnek egymásnak örök hűséget az ismerkedés elején. Attól, hogy egymással ismerkednek, közben még másokkal is ismerkedhetnek mindketten a való világban is, meg akár a neten is. Na és?


Kérdező, jól csinálod! Sok sikert!

ápr. 1. 17:55
 16/26 anonim válasza:
#14. Abszolút. De nem értem, hogy téged mi bántott meg. ;)
ápr. 1. 21:45
 17/26 anonim válasza:
#15 nem mindenki idegenkedik a mozgássérültektől. Az eltorzult fej is olyan, hogy nagyon ritka. De aki önmagát tolószélesnek azonosítja (mint legfontosabb tulajdonsága), az egy szellemi nyomorék.
ápr. 1. 21:48
 18/26 anonim válasza:

#15. Amiket írsz, természetesen azok a lehetőségek is mind fennállnak. De alapvetően, amit írtam, elmélet volt, s nem értem miért nem a kérdező reagál, hanem random emberek, de oké, nekem mindegy. Felőlem bárki válaszolhat olyan kérdésre ami nem neki van amúgy címezve.


Mindenesetre, akkor sem oldódott meg az a dolog, hogy miért ilyen módon ismerkedik valaki? Mármint, bakker. Millió és egy társkereső van hello. Csak felkell menni egyre aztán nyomni.


De, jössz nekem azzal, hogy nincs bizalom, ha olyasmit eltitkol a másik amiket írtam ugye.

Hát B+ a kérdező pontosan ezt akarja tenni, hogy először abszolút titokban akarja tartani a külsejét mások előtt. Számomra már ez visszataszító. Elvégre, ha ismerkedünk akkor a külső pontosan ugyan annyira fontos mint a belső. De ha ezt magyarázni kell akkor az roppant szomorú dolog.


Szóval nem. A kérdező baromira nem csinálja jól. Akkor cselekedne helyesen, ha elfogadná azt amilyen és olyan kaliberű lányokat keresne fel mint amilyen Ő is. De én sajnos úgy tapasztaltam, hogy még a legrondább csávóknak is a 10-es csajok kellenek. Persze, lehet nagyot álmodni, de azért, legyen már egy kis önkritikánk és realitás érzetünk. ;)

ápr. 1. 21:51
 19/26 anonim válasza:

"aki önmagát tolószélesnek azonosítja (mint legfontosabb tulajdonsága), az egy szellemi nyomorék"

És aki hónapokig meg sem említi semmi kapcsán, hogy tolószékes - miközben nyilván tudja, hogy legtöbb ember nyilván úgy gondolja a legtöbb olyanról, akivel a neten ismeretlenül kommunikál, hogy se nem tolószékes, se nem vak, se nem siket, stb.? Hiszen ezekre azért elég kicsi az esély, nem?

Valahogy nem tudom elképzelni, hogy miközben hónapokig ismerkedek valakivel a neten (amiben egyébként van személyes tapasztalatom), sose kerüljön elő a tolószék téma, se olyankor, amikor arról beszélgetünk, hogy hogyan telt a hétvégénk, se annak kapcsán, hogy mi a véleményünk a tömegközlekedésről, se semmiféle más téma kapcsán... Szerintem ez csak akkor történik így, ha a tolószékes direkt el akarja titkolni - ami viszont azt jelzi, hogy nem is igazán akarja, hogy a másik megismerhesse, vagyis valójában nem is akar ismerkedni... csak akkor meg felmerül a kérdés, hogy akkor tulajdonképpen mit is akar egy olyantól, aki eleve az ismerkedés céljával ment bele a kapcsolatba. Szóval akkor az úgy nem tiszta ügy, a legjobb kiszállni belőle.

ápr. 1. 22:45
 20/26 anonim válasza:

"nem értem miért nem a kérdező reagál, hanem random emberek"

Mert nem magánlevélben tetted fel a kérdést, hanem itt, ahol bárki hozzászólhat - a kérdező meg az is lehet, hogy soha többet nem fog erre járni, vagy ha mégis, nem fog ráérni, vagy csak nem lesz kedve reagálni. És ezt mind tudhattad akkor is, amikor feltetted a kérdést. Mit lehet akkor nem érteni rajta?...


"miért ilyen módon ismerkedik valaki? Mármint, bakker. Millió és egy társkereső van hello. Csak felkell menni egyre aztán nyomni."

Azért, mert vannak, akik a belső tulajdonságokat fontosabbnak tartják, mint a külsőket, márpedig a mindenféle társkereső oldalakon a belső tulajdonságok túlságosan háttérbe szorulnak.


"a kérdező pontosan ezt akarja tenni, hogy először abszolút titokban akarja tartani a külsejét mások előtt"

De valószínűleg csak azért, mert semmi különös nincs a külsejében... Lehet, hogy nem, végülis benne van a pakliban, de én az eddigiek alapján nem gyanakodnék semmi furcsára...


"Számomra már ez visszataszító."

Hát, akkor te majd nem ismerkedsz vele és kész. :)

Neki meg valószínűleg az visszataszító (és nincs ezzel egyedül!), amikor egyesek felteszik magukat valami társkeresőre, ahol úgy válogat a többiek között a kinézetük alapján, mintha mondjuk lovat akarna venni...


"Elvégre, ha ismerkedünk akkor a külső pontosan ugyan annyira fontos mint a belső. De ha ezt magyarázni kell akkor az roppant szomorú dolog."

Inkább az a szomorú, hogy milyen sokkal többet nyom a latban manapság a külső - és hogy aztán milyen nagy pofáraesések származnak ebből...

Valószínűleg hülyeségnek tartod, hogy ezzel jövök felnőtt emberek társalgása közben, de azért hidd el, hogy nem hiába szólnak arról a népmesék, hogy a varangyos békákból lesznek a legfessebb királyfik. Nemzedékek bölcsességei bújnak meg a mesékben.


"Akkor cselekedne helyesen, ha elfogadná azt amilyen és olyan kaliberű lányokat keresne fel mint amilyen Ő is."

Olyan kaliberű lányokat keres, csak ő nem a külsőt, hanem a belsőt méri kaliberben.

ápr. 1. 22:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!