Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tetszik nekem egy lány, de...

Tetszik nekem egy lány, de nálunk gazdagabbak. Szerintetek lehet nála esélyem vagy nem? (Tudom a pénz nem minden csak kíváncsi vagyok mit gondoltok.) Fiú vagyok vagyok

Figyelt kérdés
febr. 20. 22:24
 1/4 anonim válasza:
Esélytelen vagy vagy
febr. 20. 23:08
 2/4 anonim válasza:
Szerintem ez ha normalis lanyt talalsz nem szamit. Nekem nem nagyon volt “gazdag” vagy nalam annyira tehetosebb parom sosem es nem zavart. Lehet en vagyok fura de nekem inkabb az szamit hogy milyen velem, es igyis ki tudja mutatni hogy akar ha tenyleg igy van 17/L
febr. 20. 23:38
 3/4 anonim válasza:
Nekem a szembe szomszédom a társasházban egy olyan fiatal pár, ahol a lány édesanyja a lakás tulajdonosa (illetve szerintem már egy jó ideje a lány nevén van a lakás), illetve autójuk is van, az is a lány nevén van. Szeretik egymást, szép pár. Velük szemben meg mi vagyunk, szintén velük egykorú pár, csak nálunk a lakás az én szüleim nevén van 😁 30 körül év körül vannak, mi szintén 30F és 27N, az összes többi lakó mind 40-60 közötti az egész társasházban, úgyhogy hamar felfedeztük egymást a párral.
febr. 21. 01:06
 4/4 anonim válasza:

Ez egy nagyon összetett kérdés, amit rengeteg tényező befolyásol és nem lehet biztos választ adni. Leginkább azon múlik, hogy milyen személyiség, milyen a viselkedése, szemlélete, személyisége a lánynak.


Mit jelent, hogy "nálunk gazdagabbak"?


Nagy kérdés, hogy mekkora a vagyoni különbség köztetek, méginkább, hogy ők emberileg hogyan élik ezt meg, hogyan viszonyulnak hozzá.

Párkapcsolati szinten leginkább az meghatározó, hogy a család mennyire gondolkodik arisztokratikusan. Mennyire nézik, hogy csak hasonló anyagi helyzetű sráccal ismerkedjen a lány, szegényebbel ne.


Pl. Ha valaki gyerekkora óta abban él, hogy milliós táskát vesz/kap minden héten és új luxusautót kap x évente a születésnapjára, azzal irtó nehéz lehet lépést tartanod. Márpedig, ha valaki ebben nő fel, akkor amit te egy átlag/minimálbéres fizetésből tudsz neki különleges ajándékként adni, azt ő könnyen érezheti egy 5 éves gyerek rajzának. Aranyos, akár örülni is lehet neki, csak valós anyagi értéket nem biztos, hogy képvisel - és hosszú távon kielégítő sem lesz, mert ő máshoz van szokva.

Ha viszont valaki a jobb anyagi helyzete ellenére is normálisabban szocializálódik, akkor nem feltétlenül akkora gond ez. Egy normálisabb gazdag család sem feltétlenül kényezteti el annyira a gyerekeit, hogy csak gyémánttal dekorált wc kefét hajlandó használni. De azért vannak ilyenek is.


Ha csak annyi a különbség, hogy nekik egy kicsit jobb autójuk van, picit nagyobb a lakás, az a különbség akár idővel könnyen lehet, hogy kiegyenlítődik, megfordulhat. Ők is kerülhetnek rosszabb anyagi helyzetbe és a te helyzeted is javulhat egy jobb állással, jobb üzleti döntésekkel.


Egyébként a nagyon fényűző életmód sok esetben nem is fenntartható és ilyen életmódból lehet igazán nagyokat koppanni, mert sok esetben ezek a menőző emberek többet költenek a gazdagság látszatára, mint amennyi tényleges vagyonuk, megtakarításuk van.

Az igazán gazdag emberek gyakran nem a látszatra költenek, hanem a befektetéseikben gyarapítják a pénzüket - ezért meg sem tudnád mondani róluk, hogy mennyire gazdagok. Keress rá a milliomos a szomszédban című könyvre!

febr. 22. 12:52

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!