Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány akinek...

Van itt olyan lány akinek lenne kedve asztrálutazáson részt venni velem? Olyan jelentkezzen akinek kinyílt már a harmadik szeme!

Figyelt kérdés

jan. 25. 09:48
1 2
 11/14 anonim válasza:
hány éves vagy?
jan. 26. 12:12
 12/14 skorpióBB válasza:
és aszfalt kapitány eljön?
jan. 26. 18:36
 13/14 anonim válasza:
Én nem vagyok lány. Ayahuasca-zok, és egy ideje nyílik a harmadik szemem és a Kundalini energiáim.
jan. 27. 22:55
 14/14 anonim válasza:

Aktívak a csakráim, de már előtte is tudtam, hogy csak valamivel nagyobb valóság az, amit ez ad, mint Isten létezése.


Isten mi a ráknak adott volna nekünk álmokat? Víziókat? Egy olyan érzékszervet, ami mindannyiunkban benne van, s csak azért vesztették el az emberek, mert így nevelte őket a társadalom.


Ha valaki a társadalomnak hisz, már azonnal tévúton jár. A társadalom mindig csak hazudik. A kereszténység a társadalomtól van, tehát az is csak egy téveszme.

jan. 27. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!